Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Salačová Marie 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Beránková Veronika 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Košinárová Lucie 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Lysáčková Beáta 2
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Opalecká Gabriela 2
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Šťastný Martin 3
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Lacman Josef 3
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Pšeničková Eliška 3
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Mikešová Michaela 4
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Urválková Veronika 4
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Šmídová Michala 4
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Zalabáková Anna 5
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Kuncová Lenka 5
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Mayerová Kateřina 5
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Hodboď Václav 6
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Chroustová Eva 6
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Klíč David 6
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Hejduková Lucie 7
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Dudková Jitka 7
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Süss Ladislav 7
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Hrbek Jakub 8
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Valentová Štěpánka 8
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Ohnemichlová Lenka 8
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Schejbal Daniel 9
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hrůza Jan 9
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Mistr Jan 9
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Bárdoš Jiří 10
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Rychtaříková Barbora 10
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Tomášková Laura 10
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Mundoková Nikola 11
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Zlatohlávková Denisa 11
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Kernerová Soňa 11
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Kříž Karel 12
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Němec Aleš 12
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Zachula Jakub 12
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Kasner Marek 13
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Prokešová Eliška 13
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Urbanová Natali 13
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Burda Tomáš 14
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Haubert Tomáš 14
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Němec Ladislav 14
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Gvoždiak Jakub 15
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kopecká Dominika 15
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Hutníková Veronika 15
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Cimrmanová Tereza 16
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Racková Lucie 16
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hašková Michaela 16
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Plaček Tomáš 17
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Poustevská Terezie 17
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Srb Václav 17
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Kőrösová Monika 18
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Krátký Jiří 18
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Mareš Ondřej 18
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Kačírek David 19
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Kaiprová Sofie 19
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Le Quynh Nga 19
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Bačinská Ivana 20
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Maslejová Martina 20
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Rezlerová Adéla 20
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hermanová Klára 21
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Strnad Ondřej 21
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vondřička Matěj 21
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Čechová Barbora 22
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kostin Vasil 22
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Khan Jakub 22
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Zajíček David 23
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šimůnková Štěpánka 23
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Polidarová Eliška 23
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Hricák Petr 24
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kivader Tomáš 24
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kajínek Jaroslav 24
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Holub Jiří 25
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Žaloudek Jan 25
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Lang Ondřej 25