Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Požárová Doubravka 1
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Sechterová Hana 1
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Horáčková Anna 1
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Smyčka Tomáš 2
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Muchová Pavlína 2
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Trojanová Šárka 2
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Viktorin František 3
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Martincová Aneta 3
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Rousová Pavlína 3
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Jirčák Ondřej 4
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Černý Jaroslav 4
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Barusová Anna 4
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Ballek Jakub 5
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Chmielová Barbora 5
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Bárta Petr 5
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Gašparínová Zuzana 6
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Porschová Petra 6
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Barták Michal 6
61664651 VOŠ a Střední zemědělská škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Melzerová Eva 7
61664651 VOŠ a Střední zemědělská škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Slavatová Eliška 7
61664651 VOŠ a Střední zemědělská škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Matuška Dušan 7
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Lišková Barbora 8
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Štenc Jakub 8
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Václavíková Kateřina 8
47558504 SOŠ a SOU Palackého náměstí 100 Hořovice PSČ: 26801 Klika Martin 9
47558504 SOŠ a SOU Palackého náměstí 100 Hořovice PSČ: 26801 Prošková Miloslava 9
47558504 SOŠ a SOU Palackého náměstí 100 Hořovice PSČ: 26801 Černá Růžena 9
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26380 Wyroba Matěj 10
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26380 Kučerová Alžběta 10
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26380 Bláha Jaromír 10
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Jirásek Filip 11
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Pečená Tereza 11
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Rach Václav 11
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Kopecká Aneta 12
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Vargová Veronika 12
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Zumrová Kristýna 12