Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Volejník Ondřej 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Kašpar Ludvík 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Paulík Petr 1
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Zrnovský Matyáš 2
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Volf Richard 2
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Milichovský Filip 2
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Kocourková Martina 3
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Šotter Jakub 3
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Eichlerová Jitka 3
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Morkesová Michaela 4
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Koucká Kateřina 4
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Janatová Klára 4
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Škvorová Petra 5
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Křivá Amálie 5
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Cerman Jaroslav 5
46748067 Gymnázium, příspěvková organizace Mládeže 884 Frýdlant PSČ: 46401 Šedivá Klára 6
46748067 Gymnázium, příspěvková organizace Mládeže 884 Frýdlant PSČ: 46401 Štromová Tereza 6
46748067 Gymnázium, příspěvková organizace Mládeže 884 Frýdlant PSČ: 46401 Maryško Martin 6
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Čermáková Helena 7
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Schmiedová Kateřina 7
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Vilda Josef 7
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Vavera Vojtěch 8
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Kuba Štěpán 8
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Ticháčková Tereza 8
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Tampier David 9
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Sucharda Ondřej 9
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Horáček Filip 9
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Marešová Nikol 10
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Prokšík Petr 10
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Marxová Petra 10