Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Plzeňský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Šternerová Linda 1
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Košátková Kateřina 1
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Dušek Jan 1
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Zosinčuková Tereza 2
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Hladiková Tereza 2
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Vávrová Adéla 2
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Kalous Matyáš 3
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Náhlovský Jan 3
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Anderlová Nikoleta 3
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Tláskalová Klára 4
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Tláskalová Kateřina 4
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Fořt Jakub 4
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Fähnrichová Anna 5
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Polívková Tereza 5
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Voříšek Jiří 5
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Čechurová Kristýna 6
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Kotal Jakub 6
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Steinbach Martin 6
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Strych Lukáš 7
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Majerová Lenka 7
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň - Bolevec PSČ: 32300 Rothová Kateřina 8
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň - Bolevec PSČ: 32300 Kovařík Vlastislav 8
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň - Bolevec PSČ: 32300 Jirka Petr 8
68783728 Střední odborná škola Benešova 508 Stříbro PSČ: 34901 Letová Martina 9
68783728 Střední odborná škola Benešova 508 Stříbro PSČ: 34901 Fajkus Jiří 9
68783728 Střední odborná škola Benešova 508 Stříbro PSČ: 34901 Dančišák Erik 9