Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Beránková Veronika 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Košinárová Lucie 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Salačová Marie 1
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kajínek Jaroslav 2
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Hricák Petr 2
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kivader Tomáš 2
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šimůnková Štěpánka 3
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Valentová Štěpánka 3
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Ticháčková Markéta 3
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Mareš Ondřej 4
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Krátký Jiří 4
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Körösová Monika 4
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Marek Richard 5
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Němec Aleš 5
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Zachula Jakub 5
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Slavík Ondřej 6
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Havel Sedrik 6
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Nipauerová Tereza 6
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Süss Ladislav 7
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Císařovský Jaroslav 7
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Chrvalová Tereza 7
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Plaček Tomáš 8
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Zlatohlávková Denisa 8
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Plašilová Sára 8
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Zalabáková Anna 9
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Kuncová Lenka 9
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Mayerová Kateřina 9
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hrůza Jan 10
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hlavatý Tomáš 10
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Juha Ondřej 10
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Sibileva Natalia 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Burger Kryštof 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Růžička Štěpán 11
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Smrž Jan 12
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Hejcman Michal 12
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Vokurka Jakub 12
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Hutníková Veronika 13
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kopecká Dominika 13
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Ohnemichlová Lenka 13
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Brožová Tereza 14
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Urbanczyková Kamila 14
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hoang Ngoc Hung 14
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Poustevská Terezie 15
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Drbohlavová Eliška 15
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Mundoková Nikola 15
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Krpcová Alena 16
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Srb Josef 16
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Srb Václav 16
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Svobodová Denisa 17
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vondřička Matěj 17
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Strnad Ondřej 17
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Cimrmanová Tereza 18
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Sammartino Anna 18
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Týř Filip 18
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Konszká Barbora 19
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Mašková Michaela 19
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kohlová Veronika 19
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Šteflová Pavlína 20
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Tran Thi Thu Ha 20
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Němec Ladislav 21
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Petružálek Jiří 21
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Šťovíčková Kateřina 21
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Frohlich Jakub 22
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Dvořáková Mai 22
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Pomahač Vít 23
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Hora Bohumil 23
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Hovorka Josef 23
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Dostálková Štěpánka 24
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Hálek Jan 24
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Opavová Tereza 24
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Čáslavská Kristýna 25
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Rycko Lukáš 25
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Vašíčková Kateřina 25