Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Olomoucký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Marčan Libor 1
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Hrdličková Lenka 1
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Pekařová Klára 1
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Krupášová Lucie 2
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Růžička Jiří 2
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Lamla František 2
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Valová Veronika 3
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Antošová Alina 3
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Belfín Ondřej 3
49589792 Gymnázium Masarykovo náměstí 8 Šumperk PSČ: 78758 Jurácek Tomáš 4
49589792 Gymnázium Masarykovo náměstí 8 Šumperk PSČ: 78758 Křenková Lucie 4
49589792 Gymnázium Masarykovo náměstí 8 Šumperk PSČ: 78758 Mikulenka Vojtěch 4
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Blechta Ladislav 5
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Kocourek Martin 5
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Čechmánek Adam 5
00852384 Střední odborná škola Zemědělská 3 Šumperk PSČ: 78701 Jurníková Kateřina 6
00852384 Střední odborná škola Zemědělská 3 Šumperk PSČ: 78701 Lužová Veronika 6
00852384 Střední odborná škola Zemědělská 3 Šumperk PSČ: 78701 Mišurec Michael 6
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Šrámková Ivana 7
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Zvěřová Kateřina 7
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Tomečková Eliška 7
61985759 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Denisova 3 Přerov PSČ: 75152 Šafránek Jiří 8
61985759 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Denisova 3 Přerov PSČ: 75152 Šimíčková Klára 8
61985759 Gymnázium Jana Blahoslava a SPgŠ Denisova 3 Přerov PSČ: 75152 Bubíková Kateřina 8
00851167 Střední škola želez., tech. a sl Gen. Krátkého 30 Šumperk PSČ: 78701 Kocourek Jakub 9
00851167 Střední škola želez., tech. a sl Gen. Krátkého 30 Šumperk PSČ: 78701 Skopal Radim 9
00851167 Střední škola želez., tech. a sl Gen. Krátkého 30 Šumperk PSČ: 78701 Hošek Tomáš 9
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 1 Šumperk PSČ: 78729 Smolka Jan 10
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 1 Šumperk PSČ: 78729 Damiančík Jakub 10
00843113 Vyšší odborná škola a Stř.průmysl.škola Gen. Krátkého 1 Šumperk PSČ: 78729 Jeřábek Marek 10