Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Jihočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Konečný Tomáš 1997 1 úspěšný řešitel
60816929 Gymnázium Boženy Němcové 213 Dačice PSČ: 38011 Steinhauser Václav 1998 2 úspěšný řešitel
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kučerová Karolína 2000 3 úspěšný řešitel
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina Nám. Frant. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39030 Keller Filip 1998 4 úspěšný řešitel
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Bečvář Petr 1998 5 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Havelka Jonáš 2001 6 úspěšný řešitel
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Mařík Matouš 1998 7 úspěšný řešitel
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Koblížek Jan 1998 8 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Čermák Michal 1998 9 úspěšný řešitel
60816929 Gymnázium Boženy Němcové 213 Dačice PSČ: 38011 Drobil Tomáš 2000 10 úspěšný řešitel
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Hrubeš Jan 1999 11 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Čížek Vladan 1999 12 úspěšný řešitel
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Mráz Martin 2000 13 úspěšný řešitel
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Houzar Jan 1999 14 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Havíř Šimon 1998 15
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Hejl Martin 1999 16
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38648 Kočí Milan 1998 17
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina Nám. Frant. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39030 Mikeska Tomáš 1997 18
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Mišoň Jan 1997 19
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina Nám. Frant. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39030 Mlezivová Anna 1999 20
60075775 Gymnázium Česká 64 České Budějovice PSČ: 37021 Beneda Lukáš 1998 21
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Hodina Stanislav 1999 22
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Král Filip 1999 23
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38648 Hrúzová Jana 1998 24
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Kadlec Tomáš 1998 25
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Kuchař Jakub 1998 26
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38648 Nejdl Adam 1999 27
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Němeček Otakar 1999 28
60816929 Gymnázium Boženy Němcové 213 Dačice PSČ: 38011 Novák Vojtěch 1998 29
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Ottová Henrietta 1999 30
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Pučejdl Prokop 1998 31
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Sellner Ondřej 1998 32
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Sobotka Filip 1999 33
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Kulovaný Miroslav 1998 34
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38648 Medek Alois 1999 35
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Šteňo Michal 1998 36
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Tůma Petr 1999 37
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37715 Vedl Šimon 1999 38
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Viktora Tomáš 1999 39
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Čížková Kamila 1999 40
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39711 Šperl Jakub 1998 41
60816929 Gymnázium Boženy Němcové 213 Dačice PSČ: 38011 Tesař Radek 1998 42