Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
63831562 Gymnázium Špitálská 2 Praha 9 PSČ: 19000 Janich Adam 1999 1 úspěšný řešitel
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 - Řepy PSČ: 16300 Olšák Radek 1999 2 úspěšný řešitel
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Majkus Dominik 2000 3 úspěšný řešitel
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Tkaczyszyn Ondřej 2000 4 úspěšný řešitel
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 3 Praha 8 - Libeň PSČ: 18000 Čurda Jakub 1999 5 úspěšný řešitel
00335533 Gymnázium E.Krásnohorské Ohradní 55 Praha 4 - Michle PSČ: 14000 Jelínek Michal 2000 6 úspěšný řešitel
61385701 Gymnázium Christ. Dopplera Zborovská 45 Praha 5 - Smíchov PSČ: 15000 Dobáš David 2000 7 úspěšný řešitel
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Kaifer Jan 2001 8 úspěšný řešitel
61385361 Gymnázium Voděradská 2 Praha 10 - Strašnice PSČ: 10000 Martínek Petr 2000 9 úspěšný řešitel
61385701 Gymnázium Christ. Dopplera Zborovská 45 Praha 5 - Smíchov PSČ: 15000 Hřebec Jan 2001 10 úspěšný řešitel
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Mišinová Magdalena 2001 11 úspěšný řešitel
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Elichová Sára 2000 12 úspěšný řešitel
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Bárta Daniel 1999 13 úspěšný řešitel
61385701 Gymnázium Christ. Dopplera Zborovská 45 Praha 5 - Smíchov PSČ: 15000 Sýkora Josef 1999 14 úspěšný řešitel
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Škultéty Oliver 2000 15 úspěšný řešitel
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 3 Praha 8 - Libeň PSČ: 18000 Gaďurek Vít 1999 16 úspěšný řešitel
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař PSČ: 10200 Jungmann Kryštof 1999 17 úspěšný řešitel
63831562 Gymnázium Špitálská 2 Praha 9 PSČ: 19000 Kulich Adam 1999 18 úspěšný řešitel
00335533 Gymnázium E.Krásnohorské Ohradní 55 Praha 4 - Michle PSČ: 14000 Gara Jan 1999 19 úspěšný řešitel
60446234 Gymnázium J. Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Catay Suzan 2000 20 úspěšný řešitel
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 3 Praha 8 - Libeň PSČ: 18000 Pham Minh Duc 2000 21 úspěšný řešitel
63831562 Gymnázium Špitálská 2 Praha 9 PSČ: 19000 Borák Daniel 2000 22
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 3 Praha 8 - Libeň PSČ: 18000 Sladkovský Jaromír 1999 23
63831562 Gymnázium Špitálská 2 Praha 9 PSČ: 19000 Trojanová Anežka 2000 24
60446234 Gymnázium J. Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Horský David 1999 25
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Uher Josef 2000 26
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 7 Praha 1 PSČ: 11800 Harabišová Jana 2000 27
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Kočka Jan 2000 28
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Chudoba Michal 2000 29
61385701 Gymnázium Christ. Dopplera Zborovská 45 Praha 5 - Smíchov PSČ: 15000 Adámek Petr 1999 30
60162961 Křesťanské gymnázium Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař PSČ: 10200 Čapla František 2000 31
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská Praha PSČ: 11000 Bostlová Veronika 2000 32
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 8 Praha 3 PSČ: 13000 Novotný Oldřich 2000 33
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 - Řepy PSČ: 16300 Dedek Petr 2001 34
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 3 Praha 8 - Libeň PSČ: 18000 Dupraz Matthew 2000 35
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Smutný Josef 2000 36
61386022 Gymnázium Arabská 14 Praha 6 PSČ: 16000 Kratochvíl Tomáš 2000 37
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 8 Praha 3 PSČ: 13000 Zavřel Ivan 2000 38
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Adam Lukáš 1999 39
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Cibulka Vojtěch 2000 40