Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Kopfová Lenka 2000 1
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74311 Křižák Tomáš 1999 2
62331558 Gymnázium J. A. Komenského Havířov PSČ: 73601 Krabec Ondřej 2000 3
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Domes Jakub 1999 4
00601349 Gymnázium Smetanův okruh Krnov PSČ: 79401 Stejskal Dominik 2000 5
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Fišer Daniel 2000 6
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Beinhauer David 1999 7
47813091 Gymnázium Josefa Kainara Dr. Ed. Beneše 7 Hlučín PSČ: 74811 Raunig Tomáš 2000 8
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Král Josef 1999 9
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Vojáček David 2000 10
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Huvar Ondřej 2000 11
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Hájková Lenka 2000 12
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná - Nové Město PSČ: 73506 Neumann Martin 2000 13
00601390 Gymnázium Komenského Třinec PSČ: 73961 Dinh Martin 1999 14
62331639 Gymnázium Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Wrzecionko Ondřej 2001 15
00602159 Gymnázium Olgy Havlové M. Majerové 1691 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Kopecká Kateřina 2000 16
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Ochodková Mariana 2000 17
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Stankoci David 1999 18
62331639 Gymnázium Frýdecká 689 Český Těšín PSČ: 73701 Mokroszová Dominika 1999 19
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Diasová Gabriela 1999 20
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kociánová Kristýna 1999 21
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Řehulková Veronika 2000 22
00842745 Gymnázium Fr. Hajdy 34 Ostrava - Hrabůvka PSČ: 70030 Dušenka Adam 2000 23
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Lisník Petr 2000 24
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Berezjuk Rostislav 1999 25
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 5 Opava PSČ: 74601 Matuška Rostislav 1999 26
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Blažek Richard 1999 27
62331558 Gymnázium J. A. Komenského Havířov PSČ: 73601 Kyncl Jakub 1999 28
00601675 Gymnázium a SOŠ Palackého 50 Nový Jičín PSČ: 74111 Poláchová Eliška 2000 29
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná - Nové Město PSČ: 73506 Siuda Adam 2017 30
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Krejčí Magdaléna 1999 31
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nalepa Martin - Alex 2000 32
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Petržela Benjamín 1999 33
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Samiecová Laura 2000 34
00846881 Gymnázium a SOŠ Cihelní 410 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Gřunděl Jakub 2000 35
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Komárek Daniel 2000 36