Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie A - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Jelínek Jindřich 2000 1 vítěz
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Bialas Filip 1998 2 vítěz
61385701 Gymnázium Christ. Dopplera Zborovská 45 Praha 5 - Smíchov PSČ: 15000 Knopp Ondřej 1998 3 vítěz
62331558 Gymnázium J. A. Komenského Havířov PSČ: 73601 Karch Šimon 1999 4 vítěz
00601390 Gymnázium Komenského Třinec PSČ: 73961 Stenchlák Štěpán 1998 5 vítěz
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Vokrouhlický David 1997 6 vítěz
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Priessnitz Jan 1998 7 vítěz
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Turek Pavel 1998 8 vítěz
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Mezera Matěj 1998 9 vítěz
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Pajer Daniel 1997 10 úspěšný řešitel
00842737 Gymnázium Volgogradská 6a Ostrava - Zábřeh PSČ: 70030 Mielec Jaromír 1997 11 úspěšný řešitel
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Kalva Tomáš 1997 12 úspěšný řešitel
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Rosická Kateřina 2000 13 úspěšný řešitel
60126621 Gymnázium Havlíčkův Brod Štáflova 2063 Havlíčkův Brod PSČ: 58001 Bártík Jáchym 1998 14 úspěšný řešitel
49589792 Gymnázium Masarykovo náměstí 8 Šumperk PSČ: 78758 Horáček Martin 1997 15 úspěšný řešitel
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75737 Mikeska Václav 1997 16 úspěšný řešitel
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Rosman Viktor 1998 17 úspěšný řešitel
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Konečný Tomáš 1997 18 úspěšný řešitel
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Zelina Petr 1998 19 úspěšný řešitel
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Štyks Martin 1998 20 úspěšný řešitel
00602159 Gymnázium Olgy Havlové M. Majerové 1691 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Pískovský Vít 1998 21 úspěšný řešitel
62331493 Polské gymnázium - Polskie Gimnazjum Havlíčkova 13 Český Těšín PSČ: 73701 Poloček Adam 1998 22 úspěšný řešitel
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Beran Vít 1998 23 úspěšný řešitel
49589792 Gymnázium Masarykovo náměstí 8 Šumperk PSČ: 78758 Motlíček Ondřej 1998 24 úspěšný řešitel
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 2 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Kovanda Martin 1998 25 úspěšný řešitel
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Březina Tomáš 1998 26 úspěšný řešitel
49314891 Gymnázium Nádražní 48 Žamberk PSČ: 56401 Šťastný Přemysl 1997 27 úspěšný řešitel
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října Břeclav PSČ: 69021 Ivičič Michal 1998 28 úspěšný řešitel
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Baďura Antonín 1998 29 úspěšný řešitel
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Löffelmann Jiří 1999 30 úspěšný řešitel
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Perner Jiří 1998 31 úspěšný řešitel
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Hladíková Veronika 1997 32 úspěšný řešitel
62032348 Gymnázium Aloise Jiráska T. G. Masaryka 590 Litomyšl PSČ: 57001 Zach František 1998 33 úspěšný řešitel
48160989 Gymnázium Dašická 1083 Pardubice PSČ: 53003 Doležalová Anežka 1998 34 úspěšný řešitel
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Suchánek Jakub 1999 35 úspěšný řešitel
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní Karlovy Vary PSČ: 36001 Hanková Adéla 1998 36 úspěšný řešitel
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského Vyškov PSČ: 68201 Orság Martin 1999 37 úspěšný řešitel
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou Praha PSČ: 13000 Lei Taylor 1997 38 úspěšný řešitel
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Luc Ronald 1997 39 úspěšný řešitel
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hrůza Jan 1998 40 úspěšný řešitel
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Lounová Hana 1998 41 úspěšný řešitel
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Hons Tomáš 1998 42 úspěšný řešitel
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Dušek Jindřich 2001 43 úspěšný řešitel
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 23 České Budějovice PSČ: 37146 Koblížek Jan 1998 44
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Buček Ondřej 2017 45
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Řehoř Michal 1998 46
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Kurečka Martin 1998 47
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Kislingerová Tereza 1997 48
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského Vyškov PSČ: 68201 Kupka Oldřich 1998 49