Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Rosická Kateřina 2000 1
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Dvořák Michal 2000 2
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840 Růžička Jakub 1999 3
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Jůza Michal 2000 4
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601 Justiz Daniel 2000 5
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kripner Matěj 2000 6
02457105 Církevní gymnázium Jiřího z Poděbrad 288 Kutná Hora PSČ: 28401 Procházka Ondřej 2000 7
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Vlasák Marek 1999 8
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28626 Vášová Barbora 1999 9
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Kronowetter Bořivoj 2000 10
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Beranová Denisa 2000 11
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Baňka Jiří 2000 12
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Soukupová Kateřina 2000 13
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Brát Vojtěch 2000 14
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Novotný Jan 2000 15
47019697 Gymnázium J. A. Komenského Komenského nám. 209 Nové Strašecí PSČ: 27180 Žůrek Petr 2000 16
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Kerpl Matěj 1999 17
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Kittrell Richard 2000 18
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Pokorný Vojtěch 1999 19
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Franta Lukáš 2000 20
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Koberová Viktorie 2000 21
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Jasanský Josef 2000 22
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Korec Vladimír 2000 23
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hulinský Tomáš 2000 24
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Exner František 2000 25
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Nováková Zuzana 2000 26
61894427 Gymnázium V.B.Třebízského Smetanovo nám. 1310 Slaný PSČ: 27401 Břehová Barbora 1999 27