Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Minařík Josef 2000 1
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Pernica Martin 1999 2
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Šmíd Štěpán 2000 3
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové Brno PSČ: 62100 Šťastný Jakub 2000 4
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova Strážnice PSČ: 69662 Šuráň Jakub 2000 5
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové Brno PSČ: 62100 Chocholatý Filip 1999 6
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové Brno PSČ: 62100 Kramář Dalibor 1999 7
49459899 Gymnázium T. G. Masaryka U Školy Zastávka PSČ: 66484 Buchta Adam 1999 8
00558991 Gymnázium Křenová Brno PSČ: 60200 Dokulil Jakub 1999 9
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Procházka Vít 2000 10
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Střihavková Julie 2000 11
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října Břeclav PSČ: 69021 Ondrouchová Adéla 1999 12
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října Břeclav PSČ: 69021 Pálková Tereza 2000 13
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Večeřa Tomáš 2000 14
49438875 Gymnázium Smetanova Moravský Krumlov PSČ: 67201 Grunová Marie 1998 15
49459171 Gymnázium Tyršova Židlochovice PSČ: 66701 Procházka Jan 2000 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Stojaspal Marek 1999 17
00558982 Gymnázium Vídeňská Brno PSČ: 63900 Pekár Jakub 1999 18
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Smrček Lubomír 2000 19
00558982 Gymnázium Vídeňská Brno PSČ: 63900 Kmenta Martin 1999 20
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Hoňka Benedikt 2000 21
60680369 Gymnázium T.G. Masaryka Dukelské nám. Hustopeče PSČ: 69331 Rapcová Eliška 1999 22
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Kolář Jan 1999 23
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Schmuttermeier David 2000 24
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Maňas Patrik 2000 25
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Kleinová Martina 1999 26
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Kotačka Jan 1999 27
49459171 Gymnázium Tyršova Židlochovice PSČ: 66701 Felcmanová Adéla 2000 28
00226475 Střední škola technická a ekonomická Olomoucká Brno PSČ: 62700 Mikyska Daniel 1999 29