Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Straka Michal 2000 1
60446234 Gymnázium J. Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Černá Michaela 1998 2
00335533 Gymnázium E.Krásnohorské Ohradní 55 Praha 4 - Michle PSČ: 14000 Kramný Vojtěch 1998 3
61388106 Gymnázium Botičská 1 Praha 2 PSČ: 12801 Jonáš Jan 1999 4
00335533 Gymnázium E.Krásnohorské Ohradní 55 Praha 4 - Michle PSČ: 14000 Trajhan Filip 1999 5
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Krejsová Kateřina 1998 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Hoangová Cam Vy 1999 7
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova Praha PSČ: 11800 Neubergerová Kateřina 2000 8
61385476 Gymnázium Nad Štolou Praha PSČ: 17000 Briki Zina 1999 9
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou Praha PSČ: 13000 Jirsa Tomáš 1999 10
61385476 Gymnázium Nad Štolou Praha PSČ: 17000 Vacek Lukáš 1999 11
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 1 Praha 5 PSČ: 15000 Hladíková Hana 1999 12
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Klikarová Ivana 1999 13
61386022 Gymnázium Arabská 14 Praha 6 PSČ: 16000 Kučerová Emílie 1999 14
61386022 Gymnázium Arabská 14 Praha 6 PSČ: 16000 Sidej Natan 1998 15
61388106 Gymnázium Botičská 1 Praha 2 PSČ: 12801 Novotná Denisa 1998 16
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská Praha PSČ: 11000 Řehák Daniel 1998 17
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Pham Lan Phuong 1998 18
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Löffelmann Václav 1999 19
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Laštovičková Anna 2000 20
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Svobodová Kristina 1999 21
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská Praha PSČ: 11000 Fous Karel 1999 22
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Malík Čeněk 1998 23
61385701 Gymnázium Christ. Dopplera Zborovská 45 Praha 5 - Smíchov PSČ: 15000 Matějka Filip 1999 24
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská Praha PSČ: 11000 Malinak Jiří 1999 25
61385361 Gymnázium Voděradská 2 Praha 10 - Strašnice PSČ: 10000 Zelenková Lucie 1998 26
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská Praha PSČ: 11000 Smetana Marek 1998 27
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova Praha PSČ: 11800 Procházka Šimon 2000 28
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Džerengová Barbora 1999 29
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova Praha PSČ: 11800 Mikulec Václav 1999 30
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Kolačkovská Lucie 1998 31
63672197 Gymnázium ALTIS s.r.o. Dopplerova 351 Praha 10 - Petrovice PSČ: 10900 Tsalyy Artem 1999 32
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Nejedlá Bára 1999 33