Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Sonntagová Kateřina 1999 1
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Abdelfattah Zuzka 2001 2
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853 Čížek Matouš 1999 3
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Machyán Jiří 2000 4
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28227 Jelínek Jan 1999 5
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo náměstí 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27853 Nehasilová Martina 2000 6
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26380 Bláhová Lucie 2001 7
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Studentská 166 Poděbrady PSČ: 29001 Sedláčková Nela 2001 8
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Kubánek Ondřej 2000 9
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Klauz Petr 2001 10
61894737 Sportovní gymnázium Plzeňská 3103 Kladno PSČ: 27201 Vobora Jakub 2000 11
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28840 Tomsik Michal 2000 12
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Slámová Lenka 2000 13
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Ryšavý Vojtěch 2000 14
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Tupá Veronika 1999 15
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28480 Melounová Kateřina 2000 16
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Paál Daniel 2000 17
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Novotný Jan 2000 18
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hájková Magdaléna 2000 19
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Petrčková Veronika 2000 20
47558458 Gymnázium Václava Hraběte Jiráskova 617 Hořovice PSČ: 26801 Veverková Kristýna 2000 21
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Zelenka Jiří 2000 22
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Pecková Tereza 2001 23
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28626 Pazderková Anna 2000 24
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Spálenka Luboš 2000 25
00066702 Střední zdrav. škola a VOŠ zdravotnická Jiráskovy sady 113 Příbram I PSČ: 26101 Ondráčková Kristýna 1999 26
27383512 Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Straková 522 Jesenice - Osnice PSČ: 25242 Němečková Dominika 2000 27