Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova Brno PSČ: 63500 Obořil Jan 2001 1
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Pernica Martin 1999 2
49459881 Gymnázium Na Hrádku Tišnov PSČ: 66601 Krejčíř Michal 1999 3
49438875 Gymnázium Smetanova Moravský Krumlov PSČ: 67201 Grunová Marie 1998 4
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Svěrák Filip 2000 5
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Česnek Jan 1999 6
00558991 Gymnázium Křenová Brno PSČ: 60200 Roubal Šimon 2000 7
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Procházka Vít 2000 8
00558991 Gymnázium Křenová Brno PSČ: 60200 Krusberský Vojtěch 1999 9
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova Brno PSČ: 63500 Horák Matěj 2000 10
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova Brno PSČ: 61600 Janků Jakub 2000 11
00559148 Klvaňovo gymnázium a SZdrŠ třída Komenského Kyjov PSČ: 69701 Vyčítal Jan 2001 12
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Schimmer Jakub 2001 13
60680351 Gymnázium a JŠ s právem st. j. zk. Sady 28. října Břeclav PSČ: 69021 Lacová Michaela 1999 14
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova Brno PSČ: 63500 Pelánek Ondřej 2001 15
49438867 Gymnázium Dr. Karla Polesného náměstí Komenského Znojmo PSČ: 66975 Havlík Ivo 1999 16
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 63 Brno PSČ: 60200 Křivka Adam 2000 17
49459881 Gymnázium Na Hrádku Tišnov PSČ: 66601 Girszewski Adam 2001 18
25332201 Gymnázium P.Křížk. s uměl.profil.,s.r.o. Kristenova 27 Brno PSČ: 62400 Hamřík Martin 2000 19
00558982 Gymnázium Vídeňská Brno PSČ: 63900 Svoboda Martin 2001 20
62157264 Střední průmyslová škola chemická Vranovská Brno PSČ: 61400 Svobodová Viktorie 2000 21
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova Blansko PSČ: 67801 Centnerová Radmila 2000 22
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského Mikulov PSČ: 69216 Lauer Martin 2000 23
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové Brno PSČ: 62100 Maršík Prokop 1999 24
62157264 Střední průmyslová škola chemická Vranovská Brno PSČ: 61400 Bár Martin 2000 25
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova Brno PSČ: 61600 Kozák Jakub 2000 26
49459171 Gymnázium Tyršova Židlochovice PSČ: 66701 Procházka Jan 2000 27
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova Strážnice PSČ: 69662 Hubáček Martin 2000 28
00558982 Gymnázium Vídeňská Brno PSČ: 63900 Maťašová Katarína 1999 29
00558974 Gymnázium Elgartova Brno PSČ: 61400 Gágyorová Lucie 2000 30
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové Brno PSČ: 62100 Müllerová Klára 2000 31
00638005 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Merhautova Brno PSČ: 61300 Konečná Monika 2000 32
00638005 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Merhautova Brno PSČ: 61300 Doležalová Markéta 2000 33
60680369 Gymnázium T.G. Masaryka Dukelské nám. Hustopeče PSČ: 69331 Rapcová Eliška 1999 34
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Gřivnová Barbora 2001 35
62073109 Gymnázium Palackého náměstí Boskovice PSČ: 68011 Harna Václav 1999 36
66596769 Gymnázium Jana Blahoslava Lány Ivančice PSČ: 66491 Nešpůrková Kateřina 2000 37
49438867 Gymnázium Dr. Karla Polesného náměstí Komenského Znojmo PSČ: 66975 Ševčík Filip 2000 38
00558982 Gymnázium Vídeňská Brno PSČ: 63900 Mikušek Ota 2001 39