Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hrůza Jan 1998 1
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kivader Tomáš 1998 2
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Dokulilová Marcela 1998 3
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43011 Vácha Ondřej 1998 4
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hlavatý Tomáš 1997 5
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Zedník Matěj 1998 6
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Hricák Petr 1999 7
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Korejs Kryštof 1999 8
47274603 Gymnázium Komenského 10 Rumburk PSČ: 40815 Mikel Vojtěch 1999 9
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Pošta Matěj 1997 10
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šimůnková Štěpánka 1998 11
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Eliáš Jan 1998 12
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Hlaváč Jan 1999 13
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Šnejdarová Aneta 1999 14
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Iakubenko Anastasiya 1999 15
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Walter Vojtěch 1998 16
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Havlíčková Denisa 1999 17
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Klabíková Eliška 1999 18
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Beneš Vít 1998 19
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kieu Thi Thanh 1999 20
47274603 Gymnázium Komenského 10 Rumburk PSČ: 40815 Navrátilová Nela 1997 21
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Štruplová Michaela 1998 22
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43667 Merhautová Lucie 1999 23
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Kinařová Klára 1998 24
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43011 Dočkalová Magdalena 1999 25
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Pillárová Daniela 1998 26
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Flosmanová Eliška 1999 27
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Bakešová Hana 1998 28
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Ptáčková Martina 1999 29