Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Kašpar Ludvík 1998 1
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Špidlenová Lenka 1997 2
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Pikous Matouš 1998 3
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Špička Jan 1998 4
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Čermáková Helena 1998 5
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Sladká Anežka 1998 6
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec 11 PSČ: 46001 Biemann Ondřej 1998 7
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Formanová Veronika 1998 8
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Klimeš Milan 1997 9
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Zelenková Aneta 1998 10
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Smetanová Barbora 1999 11
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Čalounová Tereza 1998 12
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec 11 PSČ: 46001 Fiala Bohumil 1998 13
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Nadějová Jana 1997 14
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Schmiedová Kateřina 1998 15
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Ticháčková Tereza 1998 16
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Vodseďálková Pavlína 1998 17
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Bís Ladislav 1997 18
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Hašek Tomáš 1998 19
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec 11 PSČ: 46001 Vencálek Lukáš 1999 20
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Fidrhel Martin 1999 21
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Jílek Jiří 1997 22
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Tomáš Jan 1998 23
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Marelová Tereza 1997 24
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Faistauerová Klára 1998 25
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Erhartová Eliška 1995 26
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Holubová Karolína 1998 27
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Kroužková Nela 1998 28
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Neumann Zbyněk 1999 29
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Mauerová Ilona 1998 30
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Ticháčková Barbora 1999 31