Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Tužil Josef 1999 1
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábř. 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Jaroměřský Josef 1997 2
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Bureš Vít 1998 3
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova tř. 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Beránková Pavla 1998 4
62690221 Gymnázium Komenského 77 Nový Bydžov PSČ: 50401 Formanová Anna 1998 5
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Jaroš Štěpán 1997 6
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Köhlerová Terezie 1998 7
03230759 Hořické gymnázium Blahoslavova 2105 Hořice PSČ: 50801 Čapoun Vít 1998 8
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova tř. 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Ježková Tereza 1998 9
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Halberštát Jan 1998 10
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova tř. 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Gebrt Jan 1998 11
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Tomeš Jan 1998 12
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Jirsáková Tereza 1997 13
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova tř. 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Štulc Vojtěch 1998 14
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Rusek Jakub 1998 15
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54744 Mareš Timotej 1997 16
48623695 Gymnázium Jaroslava Žáka Lužická 423 Jaroměř PSČ: 55123 Cejnarová Eliška 1999 17
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54744 Bohadlo Jan 1998 18
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Novák David 1998 19
03230759 Hořické gymnázium Blahoslavova 2105 Hořice PSČ: 50801 Zelený Martin 1997 20
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Dubnová Alžběta 1997 21
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Bezděková Hana 1998 22
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Čelakovská Martina 1997 23
60116927 Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ Riegrova 1403 Hořice PSČ: 50801 Loukota Jakub 1999 24
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Řeháková Michaela 1998 25
60117001 Gymnázium a SOŠ pedagogická Kumburská 740 Nová Paka PSČ: 50901 Vokatá Magdalena 1998 26
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Šimon Zdeněk 1998 27
60884703 Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje 36 Rychnov nad Kněžnou PSČ: 51611 Bechný Jan 1998 28
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Matoušová Kateřina 1999 29
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Ryban Ondřej 1997 30
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54744 Hauman Mathias 1998 31
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Novotná Kristýna 1997 32
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábř. 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Pokorná Andrea 1999 33
48623687 Jiráskovo gymnázium Řezníčkova 451 Náchod PSČ: 54744 Hudcovic Tomáš 1998 34
25262297 První soukr.jazyk.gymnázium Hradec Král. Brandlova 875 Hradec Králové PSČ: 50003 Hladíková Tereza 1999 35
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábř. 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Slabihoudek Jakub 1998 36
00581101 VOŠ zdravotnická a Střední zdrav. škola Komenského 234 Hradec Králové PSČ: 50003 Vysloužil David 1998 37
60153237 Gymnázium Jiráskovo náměstí 325 Trutnov PSČ: 54101 Fořtová Lucie 1998 38
48623695 Gymnázium Jaroslava Žáka Lužická 423 Jaroměř PSČ: 55123 Holeček Matěj 1999 39
60116781 Lepařovo gymnázium Jiráskova 30 Jičín PSČ: 50601 Šimáková Šárka 1999 40
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Hnyk Dominik 1998 41