Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Jihomoravský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Konvičková Lucie 1999 1
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Valouchová Veronika 1998 2
00559270 Gy a SOŠ zdravotnická a ekonomická Komenského Vyškov PSČ: 68201 Vičar Petr 1997 3
66596769 Gymnázium Jana Blahoslava Lány Ivančice PSČ: 66491 Hándlová Veronika 1998 4
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 85 Brno PSČ: 60200 Bubeník Michal 1998 5
00559008 Gymnázium Matyáše Lercha Žižkova Brno PSČ: 61600 Borošová Tereza 1998 6
62073109 Gymnázium Palackého náměstí Boskovice PSČ: 68011 Sedláčková Karolína 1998 7
62073133 Gymnázium Blansko Seifertova Blansko PSČ: 67801 Fedra Jakub 1998 8
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Mátl Martin 1999 9
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Macháček Martin 1999 10
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové Brno PSČ: 62100 Kotasová Šárka 1997 11
62073109 Gymnázium Palackého náměstí Boskovice PSČ: 68011 Valentová Zuzana 1998 12
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova Brno PSČ: 63500 Fronková Sabina 1998 13
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové Brno PSČ: 62100 Freibergerová Eliška 1999 14
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova Brno PSČ: 63500 Sochor Pavel 1998 15
49438867 Gymnázium Dr. Karla Polesného náměstí Komenského Znojmo PSČ: 66975 Volfová Aneta 1998 16
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Máčal Lukáš 1998 17
00558982 Gymnázium Vídeňská Brno PSČ: 63900 Hrubá Kateřina 1998 18
00559148 Klvaňovo gymnázium a SZdrŠ třída Komenského Kyjov PSČ: 69701 Pírek Ondřej 1999 19
49459881 Gymnázium Na Hrádku Tišnov PSČ: 66601 Pikulová Petra 1999 20
49459171 Gymnázium Tyršova Židlochovice PSČ: 66701 Kotlánová Markéta 1998 21
60555211 Klasické a španělské gymnázium Vejrostova Brno PSČ: 63500 Elederová Lucie 1997 22
49438875 Gymnázium Smetanova Moravský Krumlov PSČ: 67201 Lapešová Jana 1998 23
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Kuchařová Zuzana 1998 24
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova Bučovice PSČ: 68501 Chmelařová Aneta 1998 25
00558974 Gymnázium Elgartova Brno PSČ: 61400 Kočí Adéla 1997 26
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 85 Brno PSČ: 60200 Bobová Veronika 1998 27
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského Mikulov PSČ: 69216 Zbořilová Kateřina 1999 28
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského Mikulov PSČ: 69216 Sikorai Michal 1998 29
00559130 Gy, OA a JŠ s právem státní JZ Legionářů Hodonín PSČ: 69511 Kovářík Jakub 1998 30
00559130 Gy, OA a JŠ s právem státní JZ Legionářů Hodonín PSČ: 69511 Valuchová Veronika 1999 31
00532525 Biskupské gymnázium a mateřská škola Barvičova 85 Brno PSČ: 60200 Bartošová Radka 1998 32
49461249 Gymnázium a ZUŠ Riegrova Šlapanice PSČ: 66451 Vágnerová Karolína 1998 33
62157264 Střední průmyslová škola chemická Vranovská Brno PSČ: 61400 Doležel Jiří 1999 34
60680377 Gymnázium a SOŠ Komenského Mikulov PSČ: 69216 Kuldová Ivana 1997 35
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 63 Brno PSČ: 60200 Hynštová Barbora 1999 36
00558982 Gymnázium Vídeňská Brno PSČ: 63900 Lekeš Jan 1999 37