Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie A - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Fiedler Lukáš 1999 1
61388106 Gymnázium Botičská 1 Praha 2 PSČ: 12801 Kubíková Kateřina 1997 2
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Janoušek Jiří 2001 3
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Brož Vojtěch 1999 4
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Pekařová Klára 1997 5
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno PSČ: 65870 Valouchová Veronika 1998 6
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Ptáček Michal 1997 7
62033026 Gymnázium a JŠ s právem SJZ Svitavy Sokolovská 1638 Svitavy PSČ: 56802 Císařová Natálie 1998 8
49438816 Gy, SPgŠ, OA a JŠ s právem státní JZ Pontassievská Znojmo PSČ: 66902 Konvičková Lucie 1999 9
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 1 Hradec Králové PSČ: 50002 Bureš Vít 1998 10
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Kašpar Ludvík 1998 11
49767194 Gymnázium Sokolov a Krajské vzděl.centr. Husitská Sokolov PSČ: 35601 Čermáková Kateřina 2000 12
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Vaněk Petr 1999 13
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vlasák Jonáš 1998 14
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova tř. 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Beránková Pavla 1998 15
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Rudolf Jiří 1999 16
60884762 Gymnázium Pulická 779 Dobruška PSČ: 51801 Tužil Josef 1999 17
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábř. 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Jaroměřský Josef 1997 18
63459086 Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž Koperníkova 1429 Kroměříž PSČ: 76731 Geržová Lenka 1998 19
00401081 Gymnázium T. G. Masaryka 106 Ústí nad Orlicí PSČ: 56201 Peřina Jakub 1998 20
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Bártová Jana 1999 21
61385476 Gymnázium Nad Štolou Praha PSČ: 17000 Černá Kateřina 1998 22
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Polešovský Michal 1997 23
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ náměstí T.G. Masaryka 2734-9 Zlín PSČ: 76001 Chromková Dominika 1997 24
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Čurnová Ivana 1998 25
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Křítek Jakub 1999 26
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Majerová Lenka 1998 27
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kivader Tomáš 1998 28
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Anderlová Nikoleta 1998 29
00601799 Gymnázium Tomkova Olomouc PSČ: 77900 Belfín Ondřej 1997 30
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Babák Adam 1999 31
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Šrůtková Alžběta 1996 32
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Siudová Klára 1997 33
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Špidlenová Lenka 1997 34
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hrůza Jan 1998 35
70845417 První české gymnázium v Karlových Varech Národní Karlovy Vary PSČ: 36001 Malimánková Petra 1999 36