Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 7 Praha 1 PSČ: 11800 Zeman Šimon 2000 1
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova Praha PSČ: 11800 Neubergerová Kateřina 2000 2
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Němcová Monika 2000 3
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Prokop Černý 2001 4
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 1 Praha 5 PSČ: 15000 Majorová Sylvie 2000 5
49371185 Gymnázium Chodovická 2250 Praha 9 PSČ: 19300 Bruthová Johanka 1999 6
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Pšeničková Kateřina 1999 7
61388106 Gymnázium Botičská 1 Praha 2 PSČ: 12801 Poštulková Alžběta 1999 8
61385476 Gymnázium Nad Štolou Praha PSČ: 17000 Dunovská Kateřina 1999 9
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Kohoutová Kateřina 2001 10
25107500 Gymnázium Přírodní škola Strossmayerovo náměstí 990 Praha 7 - Holešovice PSČ: 17000 Halda Miloš 2000 11
60446234 Gymnázium J. Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Catay Suzan 2000 12
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 7 Praha 1 PSČ: 11800 Pásek Marek 2001 13
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Poupě Patrik 2000 14
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Šaldová Eva 2001 15
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Goldmannová Alexandra 2000 16
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Melcher Tomáš 2000 17
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 1 Praha 5 PSČ: 15000 Maňák Jakub 2000 18
61385361 Gymnázium Voděradská 2 Praha 10 - Strašnice PSČ: 10000 Šebková Daniela 2000 19
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 1 Praha 5 PSČ: 15000 Prokešová Barbora 2000 20
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 8 Praha 3 PSČ: 13000 Šejdl Viktor 2000 21
28197682 Gymnázium mez.a veř. vztahů Praha s.r.o Kuncova 1580 Praha 5 PSČ: 15500 Petrák Vojtěch 1999 22
48109355 Gymnázium Evolution Jižní Město, s.r.o. Tererova 2135 Praha 4 PSČ: 14900 Smrčka Tomáš 1999 23
61386022 Gymnázium Arabská 14 Praha 6 PSČ: 16000 Drábková Anna 1999 24
61385701 Gymnázium Christ. Dopplera Zborovská 45 Praha 5 - Smíchov PSČ: 15000 Hřebcová Eliška 2000 25
61387509 Gymnázium U Libeňského zámku 1 Praha 8 PSČ: 18000 Fluxa Richard 2000 26
61385271 Gymnázium Na Zatlance 11 Praha 5 PSČ: 15000 Lehký Marek 1999 27
00335533 Gymnázium E.Krásnohorské Ohradní 55 Praha 4 - Michle PSČ: 14000 Gaigr Matěj 2001 28
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou Praha PSČ: 13000 Hořejší Anna 2000 29
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská Praha PSČ: 11000 Kargerová Adéla 2000 30
61385271 Gymnázium Na Zatlance 11 Praha 5 PSČ: 15000 Stehlíková Nathalie 1999 31
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 22 Praha 1 PSČ: 11000 Jurášek Eduard 2000 32
61385271 Gymnázium Na Zatlance 11 Praha 5 PSČ: 15000 Anh Tran Dieu 2000 33
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 7 Praha 1 PSČ: 11800 Lesný David Král 2000 34
70872767 Gymnázium Jana Nerudy, škola hl.m. Prahy Hellichova Praha PSČ: 11800 Černá Barbora 2000 35
60460784 Gymnázium Ústavní 400 Praha 8 PSČ: 18100 Šťastná Marie 2000 36