Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Suchá Julie 2000 1
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Panešová Kateřina 2001 2
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Vytrhlík Adam 1999 3
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Janda Benedikt 1999 4
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Zedníková Barbora 2000 5
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Heide Marek 2000 6
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Klusák Ondřej 2000 7
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Řezníková Johanka 2000 8
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hrabáčová Lucie 2001 9
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43667 Duben Petr 2001 10
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Heřtová Andrea 2000 11
62208870 Gymnázium T. G. Masaryka Studentská 640 Litvínov PSČ: 43667 Cvrček Daniel 2001 12
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Rybinskyy Volodymyr 2000 13
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kubecová Kateřina 1999 14
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Suchopárek Šimon 1999 15
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Juha Ondřej 1999 16
61357278 Gymnázium, příspěvková organizace Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Kovářová Eliška 1999 17
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Kraupnerová Alžběta 2000 18
47274603 Gymnázium Komenského 10 Rumburk PSČ: 40815 Wünsche Karel 2000 19
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Braun Robin 1999 20
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43011 Běloušková Klára 2001 21
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Pich Martin 2000 22
47274603 Gymnázium Komenského 10 Rumburk PSČ: 40815 Lederer Jan 2000 23
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Schmidová Kateřina 1999 24
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Fridrichová Zuzana 2000 25
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Dvořáková Karolína 2000 26
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Zalabáková Ivana 2000 27
61357278 Gymnázium, příspěvková organizace Studentská 1075 Žatec PSČ: 43801 Vršková Ludmila 2000 28
70901619 Biskupské gymnázium, ZŠ a MŠ Bohosudov Koněvova 100 Krupka PSČ: 41742 Jírová Kateřina 2000 29
61342645 Gymnázium, příspěvková organizace Mostecká 3000 Chomutov PSČ: 43011 Provazníková Alžběta 1998 30
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Milichovská Markéta 1999 31
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Grundová Kristýna 2000 32
47274735 ZŠ T. G. Masaryka a gymnázium Palackého 535 Česká Kamenice PSČ: 40721 Andeltová Kateřina 1999 33