Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Bezányiová Kateřina 2000 1
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Sulková Kateřina 1999 2
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Myslíková Lucie 2001 3
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Pěničková Martina 2000 4
60252758 Gymnázium, příspěvková organizace U Balvanu 16 Jablonec nad Nisou PSČ: 46634 Rychnová Andrea 1999 5
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec 11 PSČ: 46001 Benešová Nikol 1999 6
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Macháček Radim 2001 7
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Sztoláriková Adéla 2001 8
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec 11 PSČ: 46001 Waldhauser Vojtěch 2000 9
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Jansová Alena 2001 10
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec 11 PSČ: 46001 Rom Benjamin 2001 11
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Tauchman Martin 2001 12
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Hromková Natálie 2000 13
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Pivoňková Kateřina 1999 14
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Ježek Vít 1999 15
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Dašek Martin 2000 16
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Šťastná Hana 2000 17
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Pikous Tadeáš 2000 18
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Pospíšilová Gabriela 2000 19
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Ducháčková Iveta 2001 20
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Pavlíková Stanislava 1999 21
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Cerman Jakub 2000 22
46708812 Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Pospíšil Adam 2000 23
49864688 VOŠ sklář. a SŠ, příspěvková organizace Wolkerova Nový Bor PSČ: 47301 Rosický Martin 2000 24
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Stodola Adam 2001 25
00856070 Gymn.I.Olbrachta, příspěvková organizace Nad Špejcharem 574 Semily PSČ: 51301 Hochmal Adam 1999 26
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Kubánek Michael 1999 27
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Hujerová Veronika 2000 28
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Kopecká Nikola 2000 29
00854981 Gymnázium, příspěvková organizace Jana Palacha 804 Turnov PSČ: 51101 Lubas Petr 1999 30
60252537 Gymnázium Dr. A. Randy, přísp. org. Dr. Randy 4096/13 Jablonec nad Nisou PSČ: 46601 Holý Prokop 1999 31
00581071 SZdŠ, příspěvková organizace 28. října 1390 Turnov PSČ: 51101 Schönbecková Eliška 2000 32