Tabulka výsledků:

Biologická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Zlínský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75737 Bernhardová Hana 2001 1
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68831 Hýsková Anna 2001 2
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Hurtová Markéta 2001 3
63459086 Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž Koperníkova 1429 Kroměříž PSČ: 76731 Večeřová Markéta 2000 4
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť 1364 Zlín PSČ: 76137 Machů David 2000 5
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť 1364 Zlín PSČ: 76137 Dominik Štěpán 1999 6
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68831 Gajdošík Jan 2000 7
00843369 Gymnázium Františka Palackého Husova 146 Valašské Meziříčí PSČ: 75737 Švarcová Barbora 1999 8
46276327 Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Školní 822 Slavičín PSČ: 76321 Holek Michal 2001 9
46276327 Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Školní 822 Slavičín PSČ: 76321 Váňa František 2000 10
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68617 Tomaštíková Julie 1999 11
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Zelinková Markéta 2000 12
70940444 Stojanovo gymnázium, Velehrad Velehrad č. 1 PSČ: 68706 Stehlíková Marie 2000 13
60371790 Střední odborná škola a Gymnázium Velehradská 1527 Staré Město PSČ: 68603 Jančaříková Eva 1999 14
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68617 Piknerová Klára 2000 15
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ náměstí T.G. Masaryka 2734-9 Zlín PSČ: 76001 Vrbovský Tomáš 2000 16
70940444 Stojanovo gymnázium, Velehrad Velehrad č. 1 PSČ: 68706 Holečková Jana 2000 17
60371790 Střední odborná škola a Gymnázium Velehradská 1527 Staré Město PSČ: 68603 Juřička Josef 1999 18
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Pluhařová Hana 1999 19
25367692 Střední škola Kostka s.r.o Pod Pecníkem 1666 Vsetín PSČ: 75501 Orság Ondřej 2000 20
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Žurková Barbora 2000 21
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Holčák Ondřej 2000 22
47935774 Gymnázium L. Jaroše Palackého 524 Holešov PSČ: 76901 Matějček Jiří 2000 23
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Fiedlerová Gabriela 2000 24
00559504 Gymnázium a Jazyková škola s právem SJZ náměstí T.G. Masaryka 2734-9 Zlín PSČ: 76001 Kamenářová Kristýna 2000 25
63459086 Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž Koperníkova 1429 Kroměříž PSČ: 76731 Bureš Lukáš 2000 26
00843547 Střední škola zemědělská a přírodovědná nábř. Dukelských hrdinů 570 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Kopecký Vít 2000 27
25367692 Střední škola Kostka s.r.o Pod Pecníkem 1666 Vsetín PSČ: 75501 Šoborová Beata 1999 28
61716707 Gymnázium Komenského 60 Valašské Klobouky PSČ: 76626 Šenkeříková Veronika 2001 29