Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Mařasová Vendula 1
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Juhasová Veronika 1
48683906 Gymnázium Studentská 896 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Havelka Kryštof 1
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Červenka Ondřej 2
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Blažek Vladimír 2
61894435 Gymnázium nám.Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kašparková Barbora 2
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Pavlíčková Marie 3
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Fleischhans Richard 3
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vlasák Jonáš 3
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Albrechtová Ema 4
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Marcín Jakub 4
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram VII PSČ: 26102 Ježek Vojtěch 4
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Babák Adam 5
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Brixí Kateřina 5
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29380 Lišková Barbora 5
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601 Hirnerová Anna 6
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601 Brousil Marek 6
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun 2 PSČ: 26601 Hejnarová Marie 6
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Jeníkovský Jan 7
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Požár Jarek 7
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Zralý Tomáš 7
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Helemiková Karolina 8
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Lísková Šárka 8
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27682 Havlák Filip 8
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Vyhnálková Barbora 9
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Tichá Anna 9
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1 Říčany PSČ: 25101 Neuhöfer Jakub 9
47019689 Střední zemědělská škola Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Činčura Přemysl 10
47019689 Střední zemědělská škola Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Hron Václav 10
47019689 Střední zemědělská škola Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Komárková Barbora 10
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Vostatková Kateřina 11
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Gurová Tereza 11
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Hrabák Roman 11
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Ledvinová Anežka 12
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Pešková Kateřina 12
48665819 Gymnázium Žižkova 162 Kolín III PSČ: 28031 Vodička Vojtěch 12
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Matthessová Květoslava 13
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Hrubešová Eliška 13
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Vaisová Lucie 13
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Helena Pijálková 14
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Studnička Tomáš 14
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Pijálek Jan 14
00873306 Střední škola služeb a řemesel J. Šípka 187 Stochov PSČ: 27303 Hurt Ivan 15
00873306 Střední škola služeb a řemesel J. Šípka 187 Stochov PSČ: 27303 Pilo Viktor 15
00873306 Střední škola služeb a řemesel J. Šípka 187 Stochov PSČ: 27303 Danda Šimon 15