Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Plzeňský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Tláskalová Klára 1
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Bártová Jana 1
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Ptáček Michal 1
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Anderlová Nikoleta 2
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Schreiber Steffen 2
48342912 Gymnázium J.Š.Baara Pivovarská 323 Domažlice PSČ: 34401 Kalous Matyáš 2
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Fährichová Anna 3
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Polívková Terezie 3
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Babuljaková Dorota 3
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Sládková Tereza 4
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Radová Lenka 4
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Majerová Lenka 4
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Wihelm Lukáš 5
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Knížek Luboš 5
49778099 Masarykovo gymnázium Petákova 2 Plzeň PSČ: 30100 Hanzalíková Kateřina 5
49180932 Gymnázium Družstevní 650 Blovice PSČ: 33613 Bystřický Václav 6
49180932 Gymnázium Družstevní 650 Blovice PSČ: 33613 Marková Michaela 6
49180932 Gymnázium Družstevní 650 Blovice PSČ: 33613 Járová Adéla 6
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Davidová Nelly 7
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Rott Lukáš 7
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Řehořek Martin 7
61781797 Střední škola zemědělská a potravinářská Národních mučedníků Klatovy PSČ: 33901 Šilhánová Kristýna 8
61781797 Střední škola zemědělská a potravinářská Národních mučedníků Klatovy PSČ: 33901 Medová Eliška 8
61781797 Střední škola zemědělská a potravinářská Národních mučedníků Klatovy PSČ: 33901 Muchka Lukáš 8
45331227 Církevní střední odborná škola Zámecká 1 Spálené Poříčí PSČ: 33561 Blechová Kateřina 9
18242171 Střední škola Jeřabinová 96/III Rokycany PSČ: 33701 Zachar Vojtěch 9
49778102 Gymnázium Luďka Pika Opavská 21 Plzeň PSČ: 31217 Vlach Jakub 9
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Zosinčuk Jáchym 10
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Voltrová Veronika 10
70842566 Gymnázium Pionýrská 1370 Tachov PSČ: 34701 Vávrová Adéla 10
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň - Bolevec PSČ: 32300 Nováková Tereza 11
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň - Bolevec PSČ: 32300 Šmolíková Kateřina 11
69457930 Střední průmyslová škola dopravní Karlovarská 1210 Plzeň - Bolevec PSČ: 32300 Moravec Jan 11