Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Valentová Štěpánka 1
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Ticháčková Markéta 1
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Šimůnková Štěpánka 1
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hrůza Jan 2
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hlavatý Tomáš 2
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Roubínová Veronika 2
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Zedník Matěj 3
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Zedníková Barbora 3
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Lysáčková Beáta 3
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Hejhalová Eliška 4
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Le Quynh Nga 4
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Kysela David 4
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Hricák Petr 5
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kajínek Jaroslav 5
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského náměstí 4 Děčín I PSČ: 40502 Kivader Tomáš 5
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Suchopárek Šimon 6
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Krupka Dominik 6
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Císařovský Jaroslav 6
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Klusák Ondřej 7
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Klepp Jiří 7
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Hodyc Tomáš 7
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Cimrmanová Tereza 8
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hašková Michaela 8
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Vrba Dominik 8
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Vokurka Jakub 9
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Hejná Kateřina 9
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Strnad Ondřej 10
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vinická Eliška 10
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Svobodová Denisa 10
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Šteflová Pavlína 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Tran Thi Thu 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Leissnerová Eliška 11
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Zlatohlávková Denisa 12
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Plaček Tomáš 12
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Plašilová Sára 12
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Kafka Jakub 13
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Šafránková Barbora 13
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Sammartino Anna 13
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Suchá Julie 14
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Markalousová Tereza 14
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Hrabák Vojtěch 14
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Škoda Jan 15
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Ondrušková Alena 15
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Hortenská Kim 15
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Francouzová Klára 16
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čs. armády 1530 Most PSČ: 43446 Sochorová Kamila 16
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Hoang Ngoc Hung 17
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Brožová Tereza 17
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Urbanczyková Kamila 17
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Heřtová Andrea 18
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Macasová Agáta 18
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Trojan Václav 19
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Zachula Jakub 19
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Němec Aleš 19
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Müller Miroslav 20
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Vondřička Matěj 20
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Červinka Petr 20
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Dokulilová Marcela 21
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Veselý Marek 21
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Němcová Petra 21
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Nováková Šárka 22
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Šašek Ondřej 22
44555423 Gymnázium Jateční 22 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kladivová Eliška 22
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Bučková Tereza 23
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Frohlich Jakub 23
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Kačírek David 23
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Hasala Matěj 24
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Clark William Oskar 24
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 11 Teplice PSČ: 41501 Řeholová Adéla 24
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Hrbek Jakub 25
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Pidych Tomáš 25
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Ševčíková Anežka 25
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Simmerová Nikol 26
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Horák Vojtěch 26
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Maaz Dominik 26
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Stojanovová Tereza 27
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Gajdošová Michaela 27
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 5 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Volkovych Nataliya 27
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Srb Václav 28
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Srb Josef 28
61357235 Gymn.V.Hlavatého, příspěvková organizace Poděbradova 661 Louny PSČ: 44062 Hartman Jan 28