Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Liberecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Kašpar Ludvík 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Klimeš Milan 1
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Paulík Petr 1
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Ducháčková Iveta 2
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Dašek Martin 2
46708812 Doctrina - Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Pikous Matouš 2
46708812 Doctrina - Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Šebestová Valerie 2
46708812 Doctrina - Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Riss Václav 2
60252570 Gymnázium, příspěvková organizace Školní 305 Tanvald PSČ: 46841 Čermáková Helena 2
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Linková Klára 3
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Šimáňová Doubravka 3
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Poloprutská Lucie 3
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října Česká Lípa PSČ: 47006 Pauzr Matěj 4
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října Česká Lípa PSČ: 47006 Konáš Jan 4
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října Česká Lípa PSČ: 47006 Kopecká Adéla 4
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Malinská Nikola 5
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Sztoláriková Adéla 5
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Macháček Radim 5
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října Česká Lípa PSČ: 47006 Čermáková Lucie 6
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října Česká Lípa PSČ: 47006 Přívratská Kristýna 6
14451018 SOŠ a SOU, příspěvková organizace 28. října Česká Lípa PSČ: 47006 Štefko Jiří 6
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Fidrhel Martin 7
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Šťastná Hana 7
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Slámová Michaela 7
46708812 Doctrina - Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Pospíšil Adam 7
46708812 Doctrina - Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Koffer Tomáš 7
46708812 Doctrina - Podještědské gymnázium,s.r.o. Sokolovská 328 Liberec 14 PSČ: 46014 Kuba Josef 7
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Opelka Marek 8
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Štědra Petr 8
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Kováč Jan 8
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Braunová Markéta 9
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Janáč Vojtěch 9
00856037 Gymnázium a SOŠ, příspěvková organizace Tkalcovská 460 Jilemnice PSČ: 51401 Diaz Natalie 9
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Řepová Hana 10
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Mauerová Ilona 10
00082554 SŠ hospod.a les.,příspěvková organizace Bělíkova 1387 Frýdlant PSČ: 46401 Hlobíková Anna 10