Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Vincenciová Marie 1
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Koberová Tereza 1
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Kimák Šimon 1
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Fiedler Lukáš 2
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Vaněk Petr 2
60076101 Gymnázium Jírovcova 8 České Budějovice PSČ: 37161 Čurnová Ivana 2
61388106 Gymnázium Botičská 1 Praha 2 PSČ: 12801 Kubíková Kateřina 3
61388106 Gymnázium Botičská 1 Praha 2 PSČ: 12801 Kronus Šimon 3
61388106 Gymnázium Botičská 1 Praha 2 PSČ: 12801 Nejedlý Tomáš 3
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Krulíková Kristýna 3
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Ondráčková Tereza 3
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Henzlová Pavla 3
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Hrdličková Lenka 4
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Pekařová Klára 4
47922206 Gymnázium Jiřího Wolkera Kollárova 3 Prostějov PSČ: 79601 Marčan Libor 4
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Matoušová Kateřina 5
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Erlebach Martin 5
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Tomeš Jan 5
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Brož Vojtěch 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Oplt Filip 6
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Janoušek Jiří 6
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Matuška Karel 7
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Wagnerová Veronika 7
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Hradečný Jakub 7
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Ptáček Michal 8
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Tláskalová Kateřina 8
49778145 Gymnázium Mikulášské nám. 23 Plzeň PSČ: 32600 Fořt Jakub 8
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Tesařová Kateřina 9
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Koleníková Jana 9
46748075 G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace Jeronýmova 425/27 Liberec PSČ: 46007 Břenková Barbora 9
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina Nám. Frant. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39030 Douda Petr 10
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina Nám. Frant. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39030 Svačinová Barbora 10
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina Nám. Frant. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39030 Vyhnal Stanislav 10
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 2 Brno - Řečkovice PSČ: 62100 Chytrý Kryštof 11
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 2 Brno - Řečkovice PSČ: 62100 Chytrý Jan 11
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 2 Brno - Řečkovice PSČ: 62100 Urbanová Lucie 11
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Košinárová Lucie 12
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Beránková Veronika 12
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41311 Salačová Marie 12
00848077 Střední škola technická a zemědělská U Jezu 7 Nový Jičín PSČ: 74101 Korená Markéta 13
00848077 Střední škola technická a zemědělská U Jezu 7 Nový Jičín PSČ: 74101 Horváth Filip 13
00848077 Střední škola technická a zemědělská U Jezu 7 Nový Jičín PSČ: 74101 Parvonič Adam 13