Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Bury Slavomír 1
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Fleischhans Richard 1
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Vlasák Jonáš 1
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Tažiarová Jolana 2
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Požár Borek 2
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Jeníkovský Jan 2
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Karas Adam 3
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Albrechtová Ema 3
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Ježek Vojtěch 3
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Pech Daniel 4
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Rutterle Josef 4
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Kubínová Adéla 4
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Jandová Klára 5
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Blažek Vladimír 5
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kašparová Barbora 5
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Zandlová Vanda 6
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Ležal Vratislav 6
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Havlák Filip 6
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Havelka Kryštof 7
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Bíglová Pavla 7
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Mařasová Vendula 7
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Barták Michal 8
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Šebková Marie 8
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Podlucká Kateřina 8
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Matějovský Jakub 9
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Pešout Adam 9
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Vorlová Alžběta 9
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Plecitá Tereza 10
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Potůčková Kristýna 10
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Hrabák Roman 10
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Hejnarová Marie 11
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Stýblová Bára 11
47558504 SOŠ a SOU Palackého náměstí 100 Hořovice PSČ: 26801 Jiroušková Barbora 12
47558504 SOŠ a SOU Palackého náměstí 100 Hořovice PSČ: 26801 Laštovička Václav 12
47558504 SOŠ a SOU Palackého náměstí 100 Hořovice PSČ: 26801 Sládek Petr 12
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Veberová Martina 13
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Vach Miloslav 13
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Šibravová Kristýna 13
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Helena Pijálková 14
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Studnička Tomáš 14
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Pijálek Jan 14