Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Cimrmanová Tereza 1
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hašková Michaela 1
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Sammartino Anna 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hejhalová Eliška 2
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Zedník Matěj 2
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Le Quynh Nga 2
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Krupka Dominik 3
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Suchopárek Šimon 3
00832375 SOŠ pro ochr. a obn. ŽP-Schola Humanitas Ukrajinská 379 Litvínov PSČ: 43601 Juříková Adéla 3
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Vokurka Jakub 4
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hejná Kateřina 4
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Veselý Adam 5
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Tran ThiThuHa 5
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Leissnerová Eliška 5
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Řezníková Johanka 6
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Hricák Petr 6
47274620 Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Komenského nám. 340 Děčín PSČ: 40502 Kivader Martin 6
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Jahoda Vladimír 7
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Češka Václav 7
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Ondrušková Alena 7
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Hrabáčová Lucie 8
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Smutná Eliška 8
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Krejčová Jana 8
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Hortenská Kim 9
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Trojan Václav 9
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 David Daniel 9
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Mazánek Jakub 10
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Klepp Jiří 10
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Klusák Ondřej 10
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Danihelík Filip 11
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kurendová Karolína 11
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Straková Eliška 11
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Šafránková Barbora 12
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Kafka Jakub 12
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Zedníková Barbora 13
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pick Daniel 13
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Hodek Lukáš 13
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Sochorová Kamila 14
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Hejcman Michal 14
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Francouzová Klára 14
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Havlíčková Denisa 15
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kuchařová Sára 15
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Pavlovská Michaela 15
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Dokulilová Marcela 16
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Němcová Pavlína 16
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Veselý Marek 16
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Müller Petr 17
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Klepáčová Aneta 17
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Filipská Kristýna 17
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Musilová Michaela 18
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Fajstaver FajstaverAleš 18
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Dobiáš Jaroslav 18
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Brožová Tereza 19
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Urbanczyková Kamila 19
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Vogelová Eva 19
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Túroczyová Martina 20
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Polívka Jan 20
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Nguyen Martin 20
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Spurná Jana 21
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Nodžák Dominik 21
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Jahodová Jaroslava 21
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Bozděchová Nicola 22
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Bučková Tereza 22
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Kolářová Vendula 22
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Galovičová Michaela 23
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Šeflová Veronika 23
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Serafin Tadeáš 24
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Řeholová Adéla 24
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Hasala Matěj 24
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Plachý Jan 25
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Škvára Jaroslav 25
47274719 Střední les. škola a Střední odb. škola T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Lacková Barbora 25
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Srb Václav 26
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Srb Josef 26
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého Poděbradova 661 Louny PSČ: 44001 Hartman Jan 26