Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Královéhradecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Pek Daniel 1
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Bureš Vít 1
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží 356 Hradec Králové PSČ: 50003 Köhlerová Terezie 1
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Matoušová Kateřina 2
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Tomeš Jan 2
60153245 Gymnázium Komenského 586 Vrchlabí PSČ: 54301 Nosková Marcela 2
60153296 Čes. lesn. akademie Trutnov - SŠ a VOŠ Lesnická 9 Trutnov PSČ: 54101 Špreňar Martin 3
60153296 Čes. lesn. akademie Trutnov - SŠ a VOŠ Lesnická 9 Trutnov PSČ: 54101 Vicanová Marie 3
60153296 Čes. lesn. akademie Trutnov - SŠ a VOŠ Lesnická 9 Trutnov PSČ: 54101 Vavřinová Natálie 3
25262297 První soukr.jazyk.gymnázium Hradec Král. Brandlova 875 Hradec Králové PSČ: 50003 Šimková Markéta 4
25262297 První soukr.jazyk.gymnázium Hradec Král. Brandlova 875 Hradec Králové PSČ: 50003 Poláčková Martina 4
25262297 První soukr.jazyk.gymnázium Hradec Král. Brandlova 875 Hradec Králové PSČ: 50003 Loudová Kateřina 4
60153393 Gymnázium náměstí Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Pavelková Kateřina 5
60153393 Gymnázium náměstí Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Kouhoutová Magdalena 5
60153393 Gymnázium náměstí Odboje 304 Dvůr Králové nad Labem PSČ: 54401 Klimešová Tereza 5
62690281 Střední odborná škola veterinární Pražská třída 68 Hradec Králové PSČ: 50004 Ott Pavel 6
62690281 Střední odborná škola veterinární Pražská třída 68 Hradec Králové PSČ: 50004 Horáková Kateřina 6
62690281 Střední odborná škola veterinární Pražská třída 68 Hradec Králové PSČ: 50004 Rejnková Simona 6
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Slabihoudek Jakub 7
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Valešová Irena 7
62690060 Gymnázium J. K. Tyla Tylovo nábřeží 682 Hradec Králové PSČ: 50002 Šandová Adéla 7
03230759 Hořické gymnázium Blahoslavova 2105 Hořice PSČ: 50801 Bartková Anna 8
03230759 Hořické gymnázium Blahoslavova 2105 Hořice PSČ: 50801 Krylová Michaela 8
03230759 Hořické gymnázium Blahoslavova 2105 Hořice PSČ: 50801 Soukup Michal 8
48623679 Gymnázium Hradební 218 Broumov PSČ: 55001 Bigas Petr 9
48623679 Gymnázium Hradební 218 Broumov PSČ: 55001 Schönová Anežka 9
48623679 Gymnázium Hradební 218 Broumov PSČ: 55001 Hitschfelová Monika 9
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Hladík Denis 10
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Perthen Ervín 10
62690043 Gymnázium Boženy Němcové Pospíšilova 324 Hradec Králové PSČ: 50003 Pavlík Tomáš 10
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Ludvíková Anežka 11
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Vilímková Diana 11
15062848 SPŠ, SOŠ a SOU Hradební 1029 Hradec Králové PSČ: 50003 Matějíčková Eliška 11