Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie B - krajské kolo (Moravskoslezský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 David Vojtěch 1
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Postava Štěpán 2
62331558 Gymnázium J. A. Komenského 328 Havířov PSČ: 73601 Gemrot Robert 3
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Chwistek Karel 4
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Štefaník Marek 5
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Večeřa Marek 6
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Válková Kateřina 7
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Czinege Daniel 8
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Hráček Ondřej 9
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Polák Vojtěch 10
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Szymik Ondřej 11
00842745 Gymnázium Františka Hajdy 1429 Ostrava PSČ: 70030 Persichová Veronika 12
00842737 Gymnázium Volgogradská 2632 Ostrava PSČ: 70030 Legerská Zdeněk 13
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Mlčoušek Jakub 14
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Junker Pavel 15
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Rotter Ondřej 16
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Polášek Ondřej 17
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Antoš Samuel 18
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Venglář Matěj 19
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Krobot Vojtěch 20
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Vilimovský Dan 21
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Mohelník Vojtěch 22
61989011 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida Gustava Klimenta 493 Ostrava PSČ: 70800 Čerbák Patrik 23
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Gřesová Zuzana 24
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Charvot Jakub 25
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Kučera Lukáš 26
00601641 Masarykovo gymnázium Jičínská 528 Příbor PSČ: 74258 Krčmáriková Veronika 27
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Nalepa Mikuláš 28
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Klásková Mária 29
62331795 Gymnázium Mírová 1442 Karviná PSČ: 73506 Ston Denis 30
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Adamová Barbora 31
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Saforková Kristýna 32
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Svrček Benjamin 33
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Ferenz David 34
00601411 Gymnázium Petra Bezruče Československé armády 517 Frýdek-Místek PSČ: 73801 Maslowská Lucie 35
00601675 Gymnázium Palackého 1329 Nový Jičín PSČ: 74101 Mička Vojtěch 36
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Fof Martin 37
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Kubesa Matěj 38
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Lasák Jan 39
47813075 Slezské gymnázium Zámecký okruh 848 Opava PSČ: 74601 Daníčková Karolína 40