Tabulka výsledků:

Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie VI - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
06668356 SŠ průmyslová, textilní a polygrafická Hostovského 910 Hronov PSČ: 54931 Kollert Josef 1 Vítěz
00513156 SOŠ elektrotechnická, COP Zvolenovská 537 Hluboká nad Vltavou PSČ: 37341 Bronec Jan 2 Vítěz
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Dítě Jindřich 3 Vítěz
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Dvořák Jan 4 Vítěz
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Filipi Filip 5 Vítěz
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Kokštein Richard 6 Úspěšný řešitel
72085428 Střední škola zahradnická a technická T. G. Masaryka 659 Litomyšl PSČ: 57001 Novotný Kamil 7 Úspěšný řešitel
66610702 Střední průmyslová škola Třebíč Manž. Curieových 734 Třebíč PSČ: 67401 Svitáček Antonín 8 Úspěšný řešitel
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Ribarovski Andrej 9 Úspěšný řešitel
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Lukáš Jindřich 10 Úspěšný řešitel
48283142 SPŠ, příspěvková organizace Havlíčkova 426 Česká Lípa PSČ: 47001 Kříž Vítězslav 11 Úspěšný řešitel
00843105 Střední průmyslová škola elektrotechnická a Obchodní akademie Mohelnice Gen. Svobody 183 Mohelnice PSČ: 78985 Švec David 12 Úspěšný řešitel
00602132 SPŠ elektrotechniky a informatiky Kratochvílova 1490 Ostrava PSČ: 70200 Tannert Radek 13 Úspěšný řešitel
00602116 SPŠ stavební Středoškolská 2992 Ostrava PSČ: 70030 Šarmanová Petra 14 Úspěšný řešitel
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Ošlejšek Štěpán 15 Úspěšný řešitel
02013762 SPŠ elektrotechnická a VOŠ Karla IV. 13 Pardubice PSČ: 53002 Pavlíček Václav 16 Úspěšný řešitel
70872589 SPŠ strojnická, škola hl.m. Prahy Betlémská 287 Praha 1 PSČ: 11000 Huml Tomáš 17 Úspěšný řešitel
61894419 SPŠ a VOŠ Jana Palacha 1840 Kladno PSČ: 27201 Martynavsky Vasyl 18 Úspěšný řešitel
00669695 Střední zdravot.škola a VOŠ zdravotnická Karlovarská 1210 Plzeň PSČ: 32300 Krátká Anna 19 Úspěšný řešitel
70259925 Střední průmyslová škola Havlíčkova 377 Přerov PSČ: 75002 Hos Adam 20 Úspěšný řešitel
00082201 Střední průmyslová škola Resslova 210 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kučera David 21 Úspěšný řešitel
00555878 Hotelová škola, Obchodní akademie a SPŠ Benešovo náměstí 604 Teplice PSČ: 41501 Majrych Martin 22 Úspěšný řešitel
00177041 ŠKODA AUTO a.s., SOU strojírenské, o.z. tř. Václava Klementa 869 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vágner Lukáš 23 Úspěšný řešitel
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Břenková Anna 24 Úspěšný řešitel
00559415 SPŠ a VOŠ Sokolská 366 Brno PSČ: 60200 Gurín Patrik 25 Úspěšný řešitel
70837899 VOŠ a SPŠ dopravní Masná 1000 Praha 1 PSČ: 11000 Nový Jan 26 Úspěšný řešitel
70837872 Obchodní akademie Dušní Dušní 1083 Praha 1 PSČ: 11000 Šimonovská Petra 27 Úspěšný řešitel
61385417 Střední průmyslová škola Na Třebešíně 2299 Praha 10 PSČ: 10000 Průša Jan 28 Úspěšný řešitel
70837899 VOŠ a SPŠ dopravní Masná 1000 Praha 1 PSČ: 11000 Rabiňák Filip 29 Úspěšný řešitel
48895598 VOŠ a SPŠ Studentská 761 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Schneider David 30 Úspěšný řešitel
00559644 SŠ průmyslová, hotelová a zdravotnická Kollárova 617 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Kundrata Radim 31 Úspěšný řešitel
00601624 VOŠ, SOŠ a SOU Husova 1302 Kopřivnice PSČ: 74221 Havlát Vojtěch 32 Úspěšný řešitel
00524905 SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb Jana Palacha 711 Most PSČ: 43401 Rendl Jan 33 Úspěšný řešitel
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Klier Jan 34 Úspěšný řešitel
00077461 Integrovaná střední škola Cheb Obrněné brigády 2258 Cheb PSČ: 35002 Šuraba Marek 35 Úspěšný řešitel
60371790 Střední odborná škola a Gymnázium Velehradská 1527 Staré Město PSČ: 68603 Fábry Ivan 36 Úspěšný řešitel
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Škopec Filip 37 Úspěšný řešitel
49624059 SPŠ stavební Josefa Gočára Družstevní ochoz 1659 Praha 4 PSČ: 14000 Tkáč Ondřej 38 Úspěšný řešitel
16980123 Střední průmyslová škola Emila Kolbena Sídl. Gen. J. Kholla 2501 Rakovník PSČ: 26901 Vosička Jakub 39 Úspěšný řešitel
00843504 Obchodní akademie a VOŠ Masarykova 101 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Štěrba Roman 40 Úspěšný řešitel
00601322 SPŠ a OA Kavalcova 814 Bruntál PSČ: 79201 Rusek Jakub 41 Úspěšný řešitel
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Kurka Denis 42 Úspěšný řešitel
62331515 Střední průmyslová škola Žižkova 1818 Karviná PSČ: 73301 Tomala Vojtěch 43 Úspěšný řešitel
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Zavřel Jan 44 Úspěšný řešitel
70845425 Střední průmyslová škola Ostrov Klínovecká 1197 Ostrov PSČ: 36301 Huy Phang Dang 45 Úspěšný řešitel
25326228 Střední odborná škola EDUCAnet Brno Arménská 573 Brno PSČ: 62500 Janko Filip 46
49774301 VOŠ a SPŠ elektrotechnická Koterovská 828 Plzeň PSČ: 32600 Kaslová Natálie 47
61750883 Střední průmyslová škola nábř. Kpt. Nálepky 362 Klatovy PSČ: 33901 Kojzar Vojtěch 48
62690035 SPŠ stavební Pospíšilova 787 Hradec Králové PSČ: 50003 Hejcman Josef 49
25379569 AHOL - Střední odborná škola, s.r.o. náměstí Jiřího z Poděbrad 301 Ostrava PSČ: 70300 Hrabovská Veronika 50
00601659 Gymnázium a SPŠ elektro. a informatiky Křižíkova 1258 Frenštát pod Radhoštěm PSČ: 74401 Morys Martin 51
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká Praskova 399 Opava PSČ: 74601 Pavlík Martin 52
00510874 SŠ obchodní a VOŠ Husova tř. 1846 České Budějovice PSČ: 37001 Lejtnar František 53
00513156 SOŠ elektrotechnická, COP Zvolenovská 537 Hluboká nad Vltavou PSČ: 37341 Velek Jiří 54
69457425 SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara Klatovská třída 1615 Plzeň PSČ: 30100 Zdeněk Marcel 55
70837902 Masarykova střední škola chemická Křemencova 179 Praha 1 PSČ: 11000 Zach Kamil Lukáš 56
66610699 OA Dr. A. Bráfa, Hotel. šk. a Jazyk. šk. Sirotčí 63 Třebíč PSČ: 67401 Peštálová Barbora 57
00380385 SŠ inform., poštovnictví a finančnictví Čichnova 982 Brno PSČ: 62400 Veselka Adrian 58
46747991 SPŠ strojní a elektrotechnická a VOŠ Masarykova 460 Liberec PSČ: 46001 Krýcha Martin 59
62331515 Střední průmyslová škola Žižkova 1818 Karviná PSČ: 73301 Stenchlý Pavel 60
00842893 Střední průmyslová škola Hranice Studentská 1384 Hranice PSČ: 75301 Machala Martin 61
49314866 VOŠ a SŠ technická Habrmanova 1540 Česká Třebová PSČ: 56002 Horníček Petr 62
15530213 Střední průmyslová škola Purkyňova 2832 Brno PSČ: 61200 Dvořák Roman 63
15530213 Střední průmyslová škola Purkyňova 2832 Brno PSČ: 61200 Fojt Ondřej 64
00559415 SPŠ a VOŠ Sokolská 366 Brno PSČ: 60200 Fuks Šimon 65
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Velfl Tomáš 66
49766929 ISŠ technická a ekonomická Sokolov Jednoty 1620 Sokolov PSČ: 35601 Buček Sebastián 67
60371790 Střední odborná škola a Gymnázium Velehradská 1527 Staré Město PSČ: 68603 Peprník Adam 68