Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Lísková Šárka 1
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Helemiková Karolina 1
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Havlák Filip 1
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Kašparová Barbora 2
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Čebišová Zuzana 2
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Hadrbolcová Marie 2
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Gregůrková Marie 3
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Křížová Jana 3
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Holub Matěj 3
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Ťažiarová Jolana 4
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Požár Jarek 4
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Karhánek Jonáš 4
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Řepová Michaela 5
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Marešová Barbora 5
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Král Oliver 5
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Karas Adam 6
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Vestenická Marie 6
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Burda David 6
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Reindl Martin 7
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Potůčková Kristýna 7
00069434 Stř. lesnická škola a Stř. odb. učiliště Písky 181 Křivoklát PSČ: 27023 Plecitá Tereza 7
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Chaloupka Josef 8
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Srba Lukáš 8
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Kucharčíková Eliška 8
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Studnička Tomáš 9
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Pijálková Helena 9
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Zelená Alexandra 9
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Pěstová Kristýna 10
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Janovská Jana 10
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Langerová Lucie 10
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Mařasová Vendula 11
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Bíglová Pavla 11
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Vodolanová Michaela 11
47019689 Střední zemědělská škola Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Pochman Richard 12
47019689 Střední zemědělská škola Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Baloun Matěj 12
47019689 Střední zemědělská škola Pražská 1222 Rakovník PSČ: 26901 Cipra Petr 12