Tabulka výsledků:

Ekologická olympiáda - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Požárová Doubravka 1 82%
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Matějková Tereza 1 82%
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra nám. J. Žižky 186 Rakovník PSČ: 26919 Horáčková Anna 1 82%
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Skopalíková Jana 2 79%
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Sperottová Šárka 2 79%
00601781 Slovanské gymnázium tř. Jiřího z Poděbrad 13 Olomouc PSČ: 77111 Minaříková Kamila 2 79%
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37715 Chung Hoang The Šon 3 78%
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37715 Hanuš Vlastimil 3 78%
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37715 Richterová Zuzana 3 78%
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Ryba Lukáš 4 77%
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Tláskalová Karolína 4 77%
48380296 Gymnázium a SOŠ Mládežníků 1115 Rokycany PSČ: 33701 Sedláček Jan 4 77%
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť 1364 Zlín PSČ: 76137 Trávníčková Květa 5 75%
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť 1364 Zlín PSČ: 76137 Konečná Veronika 5 75%
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť 1364 Zlín PSČ: 76137 Divilová Anežka 5 75%
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Šrollerová Zuzana 6 73%
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Procházková Iveta 6 73%
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 2 Praha 6 PSČ: 16900 Stoklasa Michal 6 73%
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Kalinová Karolína 7 73%
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Buchbauerová Lucie 7 73%
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Jehlík Tomáš 7 73%
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Vencová Kateřina 8 72%
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Kubátová Anna 8 72%
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Havel Matyáš 8 72%
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Blažková Tereza 9 71%
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Cahová Tereza 9 71%
60103337 Gymnázium Josefa Ressela Olbrachtova 291 Chrudim PSČ: 53701 Tlapáková Kateřina 9 71%
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží Hradec Králové PSČ: 50002 Zych Michal 10 71%
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží Hradec Králové PSČ: 50002 Jamborová Irena 10 71%
71341072 Biskup.gymn.B.Balbína,ZŠ a MŠ J.Pavla II Orlické nábřeží Hradec Králové PSČ: 50002 Ležík Jakub 10 71%
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Timová Ivana 11 70%
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Bečicová Tereza 11 70%
62237004 Gymnázium, příspěvková organizace Žitavská 2969 Česká Lípa PSČ: 47001 Pavlíčková Denisa 11 70%
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Pilnaj Dominik 12 57%
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Strach Lubomír 12 57%
47274719 Střední lesnická škola a SOŠ sociální T. G. Masaryka 580 Šluknov PSČ: 40777 Peterková Tereza 12 57%