Přehled výsledkových listin soutěží zveřejněných ve věstníku MŠMT

Vyhledat podle:

Aktuálně filtrováno podle:

» roku: 2019
» zařazení do Excelence: zařazené
» kategorie: soutěže ZŠ, soutěže SŠ
Počet odpovídajících výsledků: 1304
Rok Název soutěže Kolo soutěže Kraj Excelence Zařazení soutěže
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mezinárodní olympiáda v informatice mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie C krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie E ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mezinárodní veletrh vědy a techniky (INTEL ISEF) mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž EU pro mladé vědce (EUCYS) mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Přírodovědná olympiáda zemí EU (EUSO) mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - kategorie - SŠ III.A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B1 ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk - kategorie B2 ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie I ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Španělský jazyk - kategorie II ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mezinárodní olympiáda ruského jazyka mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie SŠ ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor matematika a statistika ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor fyzika ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor chemie ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor biologie ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor geologie a geografie ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zdravotnictví ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ochrana a tvorba životního prostředí ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor elektrotechnika, elektronika, telekomunikace ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor stavebnictví, architektura a design interierů ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor informatika ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor ekonomika a řízení ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor teorie kultury, umění a umělecké tvorby ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor historie ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - obor filosofie, politologie a ostatní humanitní a společenské obory ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Turnaj mladých fyziků ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie IV ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie V ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie VI ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní matematická soutěž žáků SOŠ kategorie VII ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní matematická soutěž žáků SOU kategorie I ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní matematická soutěž žáků SOU kategorie II ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní matematická soutěž žáků SOU kategorie III ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěžní přehlídka stavebních řemesel (SUSO) - obor zedník ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěžní přehlídka stavebních řemesel (SUSO) - obor truhlář ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Práce s grafickými programy na stavební průmyslovce ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Autoopravář Junior 2019 - automechanik ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Autoopravář Junior 2019 - autotronik ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Autoopravář Junior 2019 - karosář ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Autoopravář Junior 2019 - autolakýrník ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Studentský design 2019 ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž dovednosti mladých grafiků ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programovací jazyky mládež ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž v programování SŠ - programování webu ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství ČR v grafických předmětech - psaní na klávesnici ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Dějepisná soutěž studentů gymnázií ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž odborných dovedností Učeň instalatér ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Celostátní soutěž první pomoci (SZŠ) ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Eurorebus - kategorie 15-19 let ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Česká lingvistická olympiáda ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mladý zahrádkář - 1. - 5. třída ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v českém jazyce - kategorie ZŠ krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda kategorie Z9 krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie D krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie D krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Česká Liga Robotiky - FLL ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěž v programování ZŠ - programovací jazyky žáci ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Dějepisná olympiáda - kategorie ZŠ krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zlatý list ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Pohár vědy - BEPPO - ZŠ ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Eurorebus - kategorie - 13 -14 let ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie ZŠ C ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Mezinárodní geografická soutěž - IESO mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěž vědeckých a technických projektů (EXPO SCIENCE AMAVET) ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie II krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie I krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie C krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 ChemQuest - kategorie SŠ ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mezinárodní lingvistická olympiáda mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 FYKOSí Fyziklání - kategorie A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie E krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Chemická olympiáda - kategorie A mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - II.A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Olympiáda v německém jazyce - G II. B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk SŠ III. A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - G II. B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Anglický jazyk - II. A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A1 krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Francouzský jazyk ZŠ A2 krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Náboj Junior ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická soutěž Náboj - karegorie SŠ Senioři ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 ChemQuest - kategorie ZŠ ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Logická olympiáda - kategorie 6.-9. ročník a odpovídající ročníky víceletých gymnázií ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 HARMONIE 2019 - účesová tvorba dámská ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mladý zahrádkář - kategorie 6. - 9. třída ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Logická olympiáda 2018 - kat. SŠ ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mladý programátor - II. stupeň ZŠ ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Matematická olympiáda - kategorie P ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Turnaj mladých fyziků mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Astronomická olympiáda - kategorie EF krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Gastro Junior Brno – Bidfood Cup - kuchař ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství České republiky odborných dovedností žáků oboru vzdělání - pokrývač ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství České republiky odborných dovedností žáků oboru vzdělání - tesař ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Mistrovství České republiky odborných dovedností žáků oboru vzdělání - klempíř ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěžní přehlídka stavebních řemesel (SUSO) - obor montér suchých staveb ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Matematická soutěž Náboj - karegorie SŠ Junioři ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěž odborných dovedností Učeň instalatér mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 HARMONIE 2019 - účesová tvorba pánská ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Gastro Junior Brno – Bidfood Cup - cukrář ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Gastro Junior Brno – Bidfood Cup - číšník ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 41.soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií - Hra na dechové nástroje - Hra na příčnou flétnu - 3. kategorie ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoevropská matematická olympiáda mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoevropská olympiáda v informatice mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 41.soutěžní přehlídka konzervatoří a hudebních gymnázií - Hra na dechové nástroje - Hra na trubku - 3. kategorie ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - CH krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika - Středoškolský atletický pohár - kat. V. - D krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie IV. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie IV. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Basketbal (kategorie IV. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Minikopaná (kategorie IV. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Vybíjená - kategorie II. otevřená (CH+D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 FYKOSí Fyziklání - kategorie A mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda AB mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Astronomická olympiáda CD mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Biologická olympiáda - kategorie A mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Fyzikální olympiáda - kategorie A mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - kategorie SŠ D mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Zeměpisná olympiáda - IESO (kategorie M) mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Chemická olympiáda - Grand Prix Chemique mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - mezinárodní ISEF (AMAVET) mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - mezinárodní ISEF (NIDV) mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Středoškolská odborná činnost - mezinárodná - European Union Contest for Young Cientist mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Ekologická olympiáda ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž ZŠ
2019 Atletika – Pohár rozhlasu (kategorie III. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž ZŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Florbal (kategorie V. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Fotbal (kategorie V. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. D) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Volejbal (kategorie V. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Basketbal (kategorie V. CH) krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Ruský jazyk - kategorie ZŠ ústřední kolo zařazeno soutěž ZŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie A krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Praha zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Středočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Jihočeský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Plzeňský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Karlovarský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Liberecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Královéhradecký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Pardubický zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Vysočina zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Jihomoravský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Zlínský zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Olomoucký zařazeno soutěž SŠ
2019 Soutěže v cizích jazycích - Latinský jazyk - kategorie B krajské kolo Moravskoslezský zařazeno soutěž SŠ
2019 Česká lingvistická olympiáda mezinárodní kolo zařazeno soutěž SŠ