Přehled výsledkových listin soutěží zveřejněných ve věstníku MŠMT

Vyhledat podle:

Aktuálně filtrováno podle:

» roku: 2014
» školy: Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201
» kategorie: soutěže SŠ
» zařazení do Excelence: zařazené
Počet odpovídajících výsledků: 41
Rok Jméno a příjmení žáka Škola žáka Pořadí žáka (umístění) Název soutěže Kolo soutěže Kraj Excelence Zařazení soutěže
2014 Eliška Pšeničková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 12. Biologická olympiáda - kategorie A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Pavla Kolářová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 9. Soutěž v cizích jazycích - francouzština - kategorie B1 krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Kristýna Bohuslavová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 12. Soutěž v cizích jazycích - francouzština - kategorie B2 krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Martina Pátková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 4. Soutěž v cizích jazycích - španělština - kategorie I krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Markéta Raadová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 2. Soutěž v cizích jazycích - španělština - kategorie II krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Kateřina Selingrová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 7. Soutěže v cizích jazycích - angličtina - kategorie III. A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Jakub Špirka Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 3. Soutěž v cizích jazycích - ruština - kategorie I krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Jan Mistr Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 2. Středoškolská odborná činnost - obor tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Pavla Částková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 3. Středoškolská odborná činnost - obor pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Lenka Hrbková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 8. Matematická olympiáda - kategorie A krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Filip DeBolle Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 11. Zeměpisná olympiáda - kategorie D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Tomáš Hlavatý Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 12. Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Nhat Minh Dinh Huy Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 13. Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Vojtěch Friml Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 31. Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Martin Podhorný Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 39. Matematická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Lukáš Dinh Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 83. Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Vojtěch Friml Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 83. Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Tomáš Hlavatý Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 83. Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Kateřina Mayerová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 83. Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Martin Podhorný Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 83. Soutěž Náboj - kategorie Junior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Jan Havránek Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 75. Soutěž Náboj - kategorie Senior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Josef Lacman Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 75. Soutěž Náboj - kategorie Senior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Lenka Hrbková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 75. Soutěž Náboj - kategorie Senior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Karolína Frimlová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 75. Soutěž Náboj - kategorie Senior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Filip De Bolle Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 75. Soutěž Náboj - kategorie Senior ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Jan Hrůza Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 8. Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Tomáš Hlavatý Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 10. Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Dinh Huy Nhat Minh Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 12. Fyzikální olympiáda - kategorie D krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Tomáš Hlavatý Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 10. Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Huy Nhat Minh Dinh Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 16. Chemická olympiáda - kategorie C krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Eliška Pšeničková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 10. Chemická olympiáda - kategorie B krajské kolo Ústecký zařazeno soutěž SŠ
2014 Eliška Pšeničková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 23. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Martin Podhorný Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 23. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Dinh Huy Nhat Minh Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 23. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Lenka Hrbková Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 23. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Karolína Frimlová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 23. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Vojtěch Friml Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 28. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Tomáš Hlavatý Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 28. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Josef Lacman Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 28. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Vojtěch Neumann Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 28. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ
2014 Tereza Šebelová Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 28. Fýkosí fyziklání ústřední kolo zařazeno soutěž SŠ