Tabulka výsledků:

Bible a my - III. kategorie - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Sedláčková Barbora 1
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Kříž Ondřej 2
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76001 Palíšek Vojtěch 3
71001476 Základní škola a Mateřská škola Nová 228 Višňové PSČ: 67138 Soukupová Terezie 4
75024381 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová Lhota 318 PSČ: 69663 Grombířová Alžběta 5
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Gilíková Kateřina 6
61742902 Purkyňovo gymnázium Masarykova Strážnice PSČ: 69662 Šimša Štěpán 7
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Kovařík Eduard 8
46270906 ZŠ Rousínov Habrovanská 312 Rousínov PSČ: 68301 Havlíčková Eliška 9
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského Prostějov PSČ: 79601 Čižmář Adam 10
47918594 ZŠ a gymnázium města Konice Tyršova 609 Konice PSČ: 79852 Burget Martin 11
71220321 Gymnázium Pod Školou 10 Velké Pavlovice PSČ: 69106 Prokeš Štěpán 12
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68831 Cimala Matouš 13
46270906 ZŠ Rousínov Habrovanská 312 Rousínov PSČ: 68301 Žídková Ludmila 14
00402443 Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65 Brno PSČ: 60200 Staněk Pavel 15
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 22 Třebíč PSČ: 67401 Trnková Pavlína 16
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 22 Třebíč PSČ: 67401 Matějek Lukáš 17
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76001 Frolková Eliana 18
62073427 Základní škola a Mateřská škola Brněnská 32 Kunštát PSČ: 67972 Kintr Kryštof 19
75015820 Základní škola Sion J. A. Komenského Na Kotli Hradec Králové PSČ: 50009 Prášilová Ivana 20
43541496 Základní škola a mateřská škola Hranická 100 Hranice IV - Drahotuše PSČ: 75361 Pchálek František 21
49588656 Základní škola svaté Zdislavy Štefánikova 117 Kopřivnice PSČ: 74221 Kupčíková Klára 22
60680008 Základní škola Školní 105 Velké Němčice PSČ: 69163 Jelínková Klára 23
75021641 Základní škola a mateřská škola Tupesy 112 PSČ: 68707 Macek Josef 24
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Odstrčilová Barbora 25
61942839 Církevní gymnázium Německého řádu Nešverova 693/1 Olomouc PSČ: 77200 Schield Prokop 26
49588656 Základní škola svaté Zdislavy Štefánikova 117 Kopřivnice PSČ: 74221 Štusek Petr 27
45180091 Základní škola Trávník 27 Přerov, Přerov I - Město PSČ: 75002 Matlochová Natálie 28
70631042 Základní škola a Mateřská škola Dvorského 33 Olomouc - Svatý Kopeček PSČ: 77900 Janíčková Lucie 29
69987181 Základní škola a gymnázium Komenského 754 Vítkov PSČ: 74901 Plačková Eliška 30
47884941 Základní škola Edvarda Beneše Zákostelí 360 Lysice PSČ: 67971 Kyánková Adéla 31
62787209 Základní škola Jaroslava Pešaty J. Pešaty 1313 Duchcov PSČ: 41901 Šponiarová Tereza 32
62787209 Základní škola Jaroslava Pešaty J. Pešaty 1313 Duchcov PSČ: 41901 Žáčková Kristýna 33