Tabulka výsledků:

Bible a my - II. kategorie - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70943044 Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice 195 PSČ: 69617 Martinek Vít 1
71340700 Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod PSČ: 68801 Šobáň Matěj 2
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Kříž Tomáš 3
60680369 Gymnázium T.G. Masaryka Dukelské nám. Hustopeče PSČ: 69331 Krušinová Veronika 4
75015820 Základní škola Sion J. A. Komenského Na Kotli Hradec Králové PSČ: 50009 Pospíšil Timoteus 5
00402443 Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65 Brno PSČ: 60200 Foltýnová Veronika 6
75020181 Základní škola Velký Ořechov 124 PSČ: 76307 Slováková Eliška 7
60680008 Základní škola Školní 105 Velké Němčice PSČ: 69163 Furchová Aneta 8
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 22 Třebíč PSČ: 67401 Šislerová Julie 9
00845388 Biskupské gymnázium v Ostravě Karla Pokorného 1284 Ostrava - Poruba PSČ: 70800 Ptáčníková Anna 10
70945730 Základní škola M. Kudeříkové Příční 1365 Strážnice PSČ: 69662 Tomečková Gabriela 11
49588656 Základní škola svaté Zdislavy Štefánikova 117 Kopřivnice PSČ: 74221 Přádka Benedikt 12
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 22 Třebíč PSČ: 67401 Lojdová Klára 13
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Tesařová Markéta 14
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Beck Anna Joy 15
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Křížová Anna 16
62073427 Základní škola a Mateřská škola Brněnská 32 Kunštát PSČ: 67972 Kintrová Viola 17
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského Prostějov PSČ: 79601 Jankůjová Jana 18
70980489 Základní škola a Mateřská škola Koryčanská 47 Střílky PSČ: 76804 Vrána Antonín 19
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 6 Olomouc PSČ: 77200 Kenningová Hana 20
47858052 Základní škola Svisle 13 Přerov, Přerov I - Město PSČ: 75002 Zapletalová Klára 21
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76001 Oharek Ondřej 22
46270949 Základní škola Tyršova 977 Slavkov u Brna PSČ: 68401 Tesař Libor 23
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 12 Duchcov PSČ: 41901 Bureš Jan 24
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Marek Matouš 25
49465481 Základní škola Horácké náměstí 13 Brno PSČ: 62100 Handlarová Lucie 26
14618141 Základní škola a mateřská škola Šromotovo náměstí 177 Hranice PSČ: 75301 Žeravíková Marie 27
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 6 Olomouc PSČ: 77200 Volák Michael 28
62073427 Základní škola a Mateřská škola Brněnská 32 Kunštát PSČ: 67972 Dočekalová Anna 29
70872279 Základní škola a mateřská škola T. G. M. Brodek u Konice 265 PSČ: 79846 Zatloukal Josef 30
46270949 Základní škola Tyršova 977 Slavkov u Brna PSČ: 68401 Klinkovská Kateřina 31
70983453 Základní škola Rajnochovice 188 PSČ: 76871 Havrlantová Lea 32