Tabulka výsledků:

Bible a my - I. kategorie - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
00402443 Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65 Brno PSČ: 60200 Múčková Dominika 1
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76001 Genzer Jan 2
62156969 Základní škola Slovanské nám. 2 Brno PSČ: 61200 Peňás Tomáš 3
46270949 Základní škola Tyršova 977 Slavkov u Brna PSČ: 68401 Šujanová Alžběta 4
70948305 Základní škola T. G. Masaryka Bílovská 78 Moravský Žižkov PSČ: 69101 Maršálková Tereza 5
71340700 Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod PSČ: 68801 Kopunec Radim 6
70996652 Základní škola Střelná 84 Horní Lideč PSČ: 75612 Šerý František 7
62812947 Masarykova základní škola Městečko 18 Ždánice PSČ: 69632 Horehleďová Eliška 8
25366556 Základní škola a MŠ Sluníčko s.r.o. Loučská 237 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Anděl Martin 9
49588656 Základní škola svaté Zdislavy Štefánikova 117 Kopřivnice PSČ: 74221 Sopuch Václav 10
00836397 Základní škola a Základní umělecká škola Školní 606 Dolní Němčí PSČ: 68762 Brencus Pavel 11
67007813 Církevní základní škola v Kroměříži Velké náměstí 49 Kroměříž PSČ: 76701 Kordík František 12
70279535 Základní škola a Mateřská škola Domamil 115 PSČ: 67543 Kružíková Simona 13
70989362 Základní škola a Mateřská škola Náves 43 Vlkoš PSČ: 75119 Kutálková Anna 14
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Klásková Tereza 15
47922516 Základní škola Dr. Horáka 24 Prostějov PSČ: 79601 Frelich Antonín 16
75015820 Základní škola Sion J. A. Komenského Na Kotli Hradec Králové PSČ: 50009 Kuneš Lukáš 17
70980489 Základní škola a Mateřská škola Koryčanská 47 Střílky PSČ: 76804 Filipi Samuel 18
60418575 Základní škola Václavské nám. 44/12 Třebíč PSČ: 67401 Podlešák Kryštof 19
62073427 Základní škola a Mateřská škola Brněnská 32 Kunštát PSČ: 67972 Lepková Berenika 20
49137077 Základní škola Komenského 163/2 Hustopeče PSČ: 69301 Kamenský Jeroným 21
67008399 Základní škola Benešova 585 Třebíč PSČ: 67401 Smolová Hana 22
71000283 Základní škola Kuželov 1 Hrubá Vrbka PSČ: 69673 Maňáková Veronika 23
49588656 Základní škola svaté Zdislavy Štefánikova 117 Kopřivnice PSČ: 74221 Kupčíková Šárka 24
62787209 Základní škola Jaroslava Pešaty J. Pešaty 1313 Duchcov PSČ: 41901 Malinová Michaela 25
46270906 ZŠ Rousínov Habrovanská 312 Rousínov PSČ: 68301 Havlíčková Anna 26
47918594 ZŠ a gymnázium města Konice Tyršova 609 Konice PSČ: 79852 Bílý Martin 27
61989851 Základní škola a Mateřská škola Nedvědova 17 Olomouc PSČ: 77900 Kederová Julie 28
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Vaněk Lukáš 29
47884941 Základní škola Edvarda Beneše Zákostelí 360 Lysice PSČ: 67971 Fojtová Nikola 30
62787209 Základní škola Jaroslava Pešaty J. Pešaty 1313 Duchcov PSČ: 41901 Ehmová Denisa 31