Tabulka výsledků:

Bible a my - II. kategorie - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
71340700 Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod PSČ: 68801 Šobáň Matěj 1
46773673 Gymnázium Josefa Jungmanna Svojsíkova 1 Litoměřice PSČ: 41265 Marek Matouš 2
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68617 Blaha Dominik 3
70943044 Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice 195 PSČ: 69617 Martínek Vít 4
49588656 Základní škola svaté Zdislavy Štefánikova 117 Kopřivnice PSČ: 74221 Přádka Benedikt 5
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Kříž Tomáš 6
00402443 Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65 Brno PSČ: 60200 Pilerová Veronika 7
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Křížová Anna 8
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 22 Třebíč PSČ: 67401 Hess Václav 9
47884941 Základní škola Edvarda Beneše Zákostelí 360 Lysice PSČ: 67971 Zouharová Magdaléna 10
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 22 Třebíč PSČ: 67401 Podlešák Kryštof 11
00402443 Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65 Brno PSČ: 60200 Bialoboková Veronika 12
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 6 Olomouc PSČ: 77200 Dopitová Hana 13
49588656 Základní škola svaté Zdislavy Štefánikova 117 Kopřivnice PSČ: 74221 Socha Jakub 14
70943001 Masarykova základní škola Velká nad Veličkou 461 PSČ: 69674 Okénková Marie 15
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského Prostějov PSČ: 79601 Vychodil David 16
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Tesařová Markéta 17
63701219 Gymnázium Komenského sady 62 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Aseemová Sára 18
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Beck Emily Grace 19
67007813 Církevní základní škola v Kroměříži Velké náměstí 49 Kroměříž PSČ: 76701 Kordík František 20
62335057 Základní škola Horní Lideč 200 PSČ: 75612 Šerý František 21
62072757 Základní škola nám. 9.května 8 Boskovice PSČ: 68001 Jakubů Barbora 22
60680369 Gymnázium T.G. Masaryka Dukelské nám. Hustopeče PSČ: 69331 Krušinová Veronika 23
44053916 Cyrilometodějské G, ZŠ a MŠ v Prostějově Komenského Prostějov PSČ: 79601 Jankůjová Jana 24
70942846 Základní škola a Mateřská škola Nedašov 294 PSČ: 76332 Miklasová Eliška 25
70980489 Základní škola a Mateřská škola Koryčanská 47 Střílky PSČ: 76804 Filipi Samuel 26
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76001 Palíšková Jolana 27
60680709 Základní škola Slovácká 40 Břeclav PSČ: 69002 Nakvasilová Jana 28
60042281 Základní škola Salvátor Králova 380 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Petrovická Anežka 29
61515477 Gymnázium a Střední průmyslová škola Masarykova 12 Duchcov PSČ: 41901 Bureš Jan 30
00559261 Gymnázium a Obchodní akademie Součkova Bučovice PSČ: 68501 Havrdová Johana 31
46271007 Základní škola Nádražní 5 Vyškov PSČ: 68201 Bendová Anna 32
47858052 Základní škola Svisle 13 Přerov, Přerov I - Město PSČ: 75002 Zapletalová Klára 33
61750972 Gymnázium Jaroslava Vrchlického Národních mučedníků 347 Klatovy PSČ: 33901 Křivohlavá Alžběta 34