Tabulka výsledků:

Bible a my - I. kategorie - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70943044 Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice 195 PSČ: 69617 Martínková Alžběta 1
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Tomeček Václav 2
70948305 Základní škola T. G. Masaryka Bílovská 78 Moravský Žižkov PSČ: 69101 Maršálková Tereza 3
67008399 Základní škola Benešova 585 Třebíč PSČ: 67401 Smolová Hana 4
62073427 Základní škola a Mateřská škola Brněnská 32 Kunštát PSČ: 67972 Lepková Berenika 5
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 6 Olomouc PSČ: 77200 Daniš Martin 6
70989362 Základní škola a Mateřská škola Náves 43 Vlkoš PSČ: 75119 Kutálková Anna 7
47922770 Základní škola a MŠ Jana Železného sídl. Svobody Prostějov PSČ: 79601 Pořízková Markéta 8
49588095 Základní škola sv. Voršily v Olomouci Aksamitova 6 Olomouc PSČ: 77200 Salomon Jan 9
75020378 Základní škola Klenovice na Hané 231 PSČ: 79823 Horák Václav 10
00402443 Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova 65 Brno PSČ: 60200 Vail Eliška 11
75024063 Základní škola a mateřská škola Syrovice 152 PSČ: 66467 Nováček Antonín 12
70982023 Základní škola Starý Jičín 126 PSČ: 74231 Cigánek Štěpán 13
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76001 Genzer Jan 14
25366556 Základní škola a MŠ Sluníčko s.r.o. Loučská 237 Lipník nad Bečvou PSČ: 75131 Anděl Martin 15
70988269 Základní škola a Mateřská škola Tučapy 116 Rousínov PSČ: 68301 Dytrt Jáchym 16
63458799 2. Základní škola Smetanovy sady 625 Holešov PSČ: 76901 Dědičík Tomáš 17
48506109 Základní škola a MŠ J. A. Komenského Komenského 101 Nivnice PSČ: 68751 Škrabálek Matyáš 18
60418613 Základní škola T.G.Masaryka Komenského náměstí 61/6 Třebíč PSČ: 67401 Šisler Jáchym 19
60042281 Základní škola Salvátor Králova 380 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Pupík Tobiáš 20
49157841 Církevní ZŠ a MŠ ve Zlíně Česká 4787 Zlín PSČ: 76001 Paška Martin 21
71340700 Katolická základní škola v Uh. Brodě Jirchářská 823 Uherský Brod PSČ: 68801 Šobáň Jakub 22
47884941 Základní škola Edvarda Beneše Zákostelí 360 Lysice PSČ: 67971 Fojtová Nikola 23
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily Zámecká 57 Hradec nad Moravicí PSČ: 74741 Tesař Benedikt 24
75015820 Základní škola Sion J. A. Komenského Na Kotli Hradec Králové PSČ: 50009 Řada Marek 25
60042281 Základní škola Salvátor Králova 380 Valašské Meziříčí PSČ: 75701 Kuipers Ruben 26
70979626 Základní škola Křepice 217 PSČ: 69165 Horáková Lenka 27
00848298 Základní škola a Mateřská škola Komenského 701 Bílovec PSČ: 74301 Seligová Anna 28
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Křížová Marie 29
61955639 Základní škola Vendryně 236 PSČ: 73994 Bureš Wojta 30
70992169 Základní škola Hlavní 17 Vnorovy PSČ: 69661 Chabiča Ondřej 31
62787209 Základní škola Jaroslava Pešaty J. Pešaty 1313 Duchcov PSČ: 41901 Matějková Natálie 32
75024195 Základní škola a Mateřská škola Dražovice 121 Rousínov u Vyškova PSČ: 68301 Kunc Vojtěch 33
75015820 Základní škola Sion J. A. Komenského Na Kotli Hradec Králové PSČ: 50009 Kuneš Lukáš 34
75024101 Základní škola a mateřská škola Blížkovice 220 PSČ: 67155 Veselá Adéla 35
70983453 Základní škola Rajnochovice 188 PSČ: 76871 Vacek Jan 36