Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie A - krajské kolo (Jihočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Steinhauser Václav 1998 1 úspěšný řešitel
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Mlezivová Anna 1999 2 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Havelka Jonáš 2001 3 úspěšný řešitel
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Kučerová Karolína 2000 4 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Vondrášek Matouš 2000 5 úspěšný řešitel
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Kovárnová Anna 2000 6 úspěšný řešitel
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Hrubeš Jan 1999 7 úspěšný řešitel
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Keller Filip 1998 8 úspěšný řešitel
60076135 Gymnázium J. V. Jirsíka Fráni Šrámka 1193 České Budějovice PSČ: 37001 Koblížková Iva 2000 9 úspěšný řešitel
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Kočí Milan 1998 10 úspěšný řešitel
60096136 Gymnázium Zlatá stezka 137 Prachatice PSČ: 38301 Jurčo Tomáš 2000 11 úspěšný řešitel
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Šíp Roman 1999 12 úspěšný řešitel
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Štěpánek Petr 2000 13 úspěšný řešitel
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Medek Alois 1999 14
00666122 Biskup. gymn. J.N.Neumanna a Církevní ZŠ Jirsíkova 420 České Budějovice PSČ: 37001 Šmakal Oliver 2000 15
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Voráček Vojtěch 1999 16
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Čížek Vladan 1999 17
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Drobil Tomáš 2000 18
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Jelínková Marie 1999 19
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Kučera Stanislav 1999 20
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Šejvl Petr 1999 21
60869020 Gymnázium Komenského 89 Písek PSČ: 39701 Veličková Kateřina 2000 22
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Belda Marek 1999 23
60869046 Gymnázium Masarykova 183 Milevsko PSČ: 39901 Černá Kateřina 2000 24
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Dolanský Michal 1999 25
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Kočí Jan 2000 26
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Maryška Petr 2000 27
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Novák Vojtěch 1998 28
60869046 Gymnázium Masarykova 183 Milevsko PSČ: 39901 Rektoris Martin 1999 29
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Ruman Jan 2000 30
60869038 SPŠ a VOŠ Karla Čapka 402 Písek PSČ: 39701 Hučko Patrik 1999 31
60816767 Gymnázium Vítězslava Nováka Husova 333 Jindřichův Hradec PSČ: 37701 Kafka Jaroslav 1999 32
60650443 Gymnázium Máchova 174 Strakonice PSČ: 38601 Kůla Václav 2000 33
00583839 Gymnázium Chvalšinská 112 Český Krumlov PSČ: 38101 Talíř Marek 2000 34