Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie A - ústřední kolo

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
60446218 Gymnázium J.G.Jarkovského Truhlářská 1120 Praha 1 PSČ: 11000 Hudec Pavel 1 Vítěz
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Koževnikov Danil 2 Vítěz
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Doležálek Matěj 3 Vítěz
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 Raška Martin 4 Vítěz
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Kopfová Lenka 5 Vítěz
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Minařík Josef 6 Vítěz
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Čermák Filip 7 Vítěz
25058843 Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova 1111 Praha 6 PSČ: 16300 Olšák Radek 8 Vítěz
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Jelínek Vít 9 Vítěz
60076101 Gymnázium Jírovcova 1788 České Budějovice PSČ: 37001 Havelka Jonáš 10 Vítěz
00558974 Gymnázium Elgartova 689 Brno PSČ: 61400 Svoboda Filip 11 Úspěšný řešitel
00842966 Gymnázium Jakuba Škody Komenského 800 Přerov PSČ: 75002 Pallová Jana 12 Úspěšný řešitel
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Perutka Tomáš 13 Úspěšný řešitel
49314891 Gymnázium Nádražní 48 Žamberk PSČ: 56401 Sourada Tomáš 14 Úspěšný řešitel
48513512 Gymnázium Brno-Řečkovice Terezy Novákové 936 Brno PSČ: 62100 Kramář Dalibor 15 Úspěšný řešitel
60816929 Gymnázium B. Němcové 213 Dačice PSČ: 38001 Steinhauser Václav 16 Úspěšný řešitel
00335479 Gymnázium Budějovická 680 Praha 4 PSČ: 14000 Ranošová Hedvika 17 Úspěšný řešitel
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Gebauer Petr 18 Úspěšný řešitel
00602159 Gymnázium Olgy Havlové Marie Majerové 1691 Ostrava PSČ: 70800 Pískovský Vít 19 Úspěšný řešitel
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Konvalinka Matěj 20 Úspěšný řešitel
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Janich Adam 21 Úspěšný řešitel
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Ritter John Richard 22
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Kurečka Martin 23
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Mišinová Magdaléna 24
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Kubíček Václav 25
64329984 Cyrilomet.gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Lerchova 343 Brno PSČ: 60200 Křivka Adam 26
00559032 Gymnázium třída Kpt. Jaroše 1829 Brno PSČ: 65870 Vala Jiří 27
00601799 Gymnázium Tomkova 314 Olomouc PSČ: 77900 Jelínek Jindřich 28
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Tížková Bára 29
00842761 Matiční gymnázium Dr. Šmerala 2565 Ostrava PSČ: 72804 Jankov Alexandr 30
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Křižák Tomáš 31
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Dupraz Matthew 32
47813113 Mendelovo gymnázium Komenského 397 Opava PSČ: 74601 Chwistek Karel 33
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Košek Michal 34
00601667 Gymnázium M. Koperníka 17. listopadu 526 Bílovec PSČ: 74301 Nábělek Jiří 35
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Zimen Martin 36
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Schmied Martin 37
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Zahradník Petr 38
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Löffelmann Jiří 39
00842702 Wichterlovo gymnázium Čs. exilu 669 Ostrava PSČ: 70800 David Vojtěch 40
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Hřebec Jan 41
60061812 Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka 860 Tábor PSČ: 39001 Mlezivová Anna 42
46748016 Gymn.F.X.Šaldy, příspěvková organizace Partyzánská 530 Liberec PSČ: 46001 Opočenská Daniela 43