Tabulka výsledků:

Matematická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Ústecký)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Podrápský David 1
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Záhorec Jan 2
47274603 Gymnázium Komenského 1130 Rumburk PSČ: 40801 Nguyen Huu Quy 3
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Kimlová Anna 4
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Žáček Michal 5
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Pechar Hugo 6
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Pazourek Jaroslav 7
44555423 Gymnázium Jateční 243 Ústí nad Labem PSČ: 40001 Bílý Jakub 8
46773754 Gymnázium Havlíčkova 175 Roudnice nad Labem PSČ: 41301 Laube Tomáš 9
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Müller Petr 10
18380824 Gymnázium a Střední odborná škola Kpt. Jaroše 862 Podbořany PSČ: 44128 Bischof Filip 11
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Sochůrková Lucie 12
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Dvořák Vojtěch 13
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Stehlík Matěj 14
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Broul Marek 15
44555512 Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Stavbařů 2857 Ústí nad Labem PSČ: 40011 Kutheilová Natálie 16
46773720 Gymnázium Sady pionýrů 600 Lovosice PSČ: 41002 Vybíral Jakub 17
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Kovářík Matěj 18
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Vojáček Patrik 19
47796006 SPŠ a VOŠ Školní 1060 Chomutov PSČ: 43001 Hrdý Dominik 20
47792931 Gymn.a SOŠ, příspěvková organizace Chomutovská 459 Klášterec nad Ohří PSČ: 43151 Manzelová Lucie 21
18380824 Gymnázium a Střední odborná škola Kpt. Jaroše 862 Podbořany PSČ: 44128 Pticenová Tereza 22
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Helebrandtová Alice 23
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Klas Pavel 24
61515451 Gymnázium, příspěvková organizace Čs. dobrovolců 530 Teplice PSČ: 41501 Šporová Ema 25
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Kalivoda Petr 26
49872559 Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády 1530 Most PSČ: 43401 Stará Kateřina 27
61342751 Gymnázium 5. května 620 Kadaň PSČ: 43201 Janda Lukáš 28
47274751 Gymnázium Varnsdorf Střelecká 1800 Varnsdorf PSČ: 40747 Paulus Václav 29