Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Vysočina)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
43379486 Biskupské gymnázium U Klafárku 1685 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Mierva Jáchym 1 úspěšný řešitel
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Laštovička Petr 2 úspěšný řešitel
48895466 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem Nádražní 760 Bystřice nad Pernštejnem PSČ: 59301 Kabrda Jiří 3 úspěšný řešitel
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Klubal Jiří 4 úspěšný řešitel
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Kašpárek Patrik 5 úspěšný řešitel
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Zikmund Jiří 6 úspěšný řešitel
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Veselý Marek 7 úspěšný řešitel
48895466 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem Nádražní 760 Bystřice nad Pernštejnem PSČ: 59301 Fořtová Vendula 8 úspěšný řešitel
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Ulč Filip 9 úspěšný řešitel
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Beneš Martin 10 úspěšný řešitel
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Mittner Richard 11 úspěšný řešitel
62540041 Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského 147 Humpolec PSČ: 39601 Váňa Ondřej 12 úspěšný řešitel
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Fejfar Tadeáš 13 úspěšný řešitel
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Fialová Kateřina 14 úspěšný řešitel
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Belán Kamil 15 úspěšný řešitel
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Moravec Matěj 16 úspěšný řešitel
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Slouka Martin 17 úspěšný řešitel
60418435 Gymnázium Třebíč Masarykovo nám. 116 Třebíč PSČ: 67401 Brada Tomáš 18 úspěšný řešitel
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Fortelná Barbara 19 úspěšný řešitel
48895512 Gymnázium V.Makovského se sport. třídami Leandra Čecha 152 Nové Město na Moravě PSČ: 59231 Kubík Richard 20 úspěšný řešitel
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Heřmánková Eliška 21 úspěšný řešitel
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Strnad Jan 22 úspěšný řešitel
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Sobotka David 23 úspěšný řešitel
60545984 Gymnázium Jihlava Jana Masaryka 1560 Jihlava PSČ: 58601 Stránský Matyáš 24
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Běhan Ondřej 25
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Dvořák Lukáš 26
44065663 Katolické gymnázium Otmarova 30 Třebíč PSČ: 67401 Vašinová Johana 27
60126639 Gymnázium Chotěboř Jiráskova 637 Chotěboř PSČ: 58301 Boháč David 28
62540009 Gymnázium a Obchodní akademie Jirsíkova 244 Pelhřimov PSČ: 39301 Kaňková Simona 29
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Jůda Matěj 30
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Bednářová Jana 31
48895407 Gymnázium Žďár nad Sázavou Neumannova 1693 Žďár nad Sázavou PSČ: 59101 Klímová Michaela 32
48895512 Gymnázium V.Makovského se sport. třídami Leandra Čecha 152 Nové Město na Moravě PSČ: 59231 Hudák Vít 33
60545941 Gymnázium O. Březiny a SOŠ Hradecká 235 Telč PSČ: 58856 Křivánek Adam 34
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Schvarzbachová Anna 35
48895393 Gymnázium Velké Meziříčí Sokolovská 235 Velké Meziříčí PSČ: 59401 Dvořáková Amálie 36