Tabulka výsledků:

Fyzikální olympiáda - kategorie D - krajské kolo (Zlínský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Dvouletý Martin 1
46276327 Gymnázium Jana Pivečky a SOŠ Školní 822 Slavičín PSČ: 76321 Červeňan Jan 2
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Březovják Štěpán 3
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Matěk Štěpán 4
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Němeček Jáchym 5
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Nerodilová Markéta 6
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Jurek František 7
00843351 Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova 1069 Vsetín PSČ: 75501 Gerža Michal 8
00559482 Střední průmyslová škola Zlín třída Tomáše Bati 4187 Zlín PSČ: 76001 Šimík Jakub 9
61716707 Gymnázium Komenského 60 Valašské Klobouky PSČ: 76601 Holba Josef 10
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Brauner Šimon 11
00559105 Gymnázium Lesní čtvrť III 1364 Zlín PSČ: 76001 Trávníková Laura 12
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Řihák Štěpán Marek 13
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Doneberk Michal 14
00226611 Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži Pilařova 3 Kroměříž PSČ: 76701 Skácelová Eliška 15
00843474 SŠ informatiky,elektrotechniky a řemesel Školní 1610 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Hromada Denis 16
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Holíčková Hana 17
70843309 Gymnázium Kroměříž Masarykovo náměstí 496 Kroměříž PSČ: 76701 Žák Marek 18
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Nedorostek Jan 19
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Bochin Ondřej 20
00843393 Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky 1725 Rožnov pod Radhoštěm PSČ: 75661 Kopecká Alžběta 21
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Pavelčík Tomáš 22
60371757 Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského 169 Uherský Brod PSČ: 68801 Kapsa Jan 23
61716707 Gymnázium Komenského 60 Valašské Klobouky PSČ: 76601 Raška Ondřej 24
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Dvořák Martin 25 25-27 místo (0 bodů) - pořadí dle abecedy
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Zbytek Filip 26 25-27 místo (0 bodů) - pořadí dle abecedy
60371684 Gymnázium Velehradská třída 218 Uherské Hradiště PSČ: 68601 Zemanová Zora 27 25-27 místo (0 bodů) - pořadí dle abecedy