Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Praha)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Rok narození žáka Pořadí Poznámka
49625446 Gymnázium Nad Alejí 1952 Praha 6 PSČ: 16200 Frk Lukáš 2002 1
61388246 Gymnázium Jana Keplera Parléřova 118 Praha 6 PSČ: 16900 Hůlek Filip 2002 2
60445475 Gymnázium Českolipská 373 Praha 9 PSČ: 19000 Černý Prokop 2001 3
60461675 Gymnázium Na Pražačce Nad Ohradou 2825 Praha 3 PSČ: 13000 Sovová Natálie 2000 4
70837902 Masarykova střední škola chemická Křemencova 179 Praha 1 PSČ: 11000 Kovářová Hana 2001 5
63831562 Gymnázium Špitálská 700 Praha 9 PSČ: 19000 Kománek David 2001 6
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Šritterová Veronika 2000 7
00335487 Gymnázium Na Vítězné pláni 1160 Praha 4 PSČ: 14000 Mojšová Alina 2000 8
63109662 Malostranské gymnázium Josefská 626 Praha 1 PSČ: 11800 Hlaváčová Alexandra 2002 9
61388866 SPŠ sdělovací techniky Panská 856 Praha 1 PSČ: 11000 Žižka Petr 2001 10
61386022 Gymnázium Arabská 682 Praha 6 PSČ: 16000 Stočes Dominic 2001 11
61384992 Gymnázium Oty Pavla Loučanská 520 Praha 5 PSČ: 15300 Pipek Martin 2002 12
61385361 Gymnázium Voděradská 900 Praha 10 PSČ: 10000 Veselý Lukáš 2002 13
00335533 Gymnázium Elišky Krásnohorské Ohradní 111 Praha 4 PSČ: 14000 Heczko Damián 2002 14
60446234 Gymnázium Jaroslava Heyrovského Mezi Školami 2475 Praha 5 PSČ: 15800 Křížová Radka 2001 15
49366629 Gymnázium Opatov Konstantinova 1500 Praha 4 PSČ: 14900 Němcová Monika 2000 16
61385298 Gymnázium Nad Kavalírkou 100 Praha 5 PSČ: 15000 Majorová Sylvie 2000 17
61388106 Gymnázium Botičská 424 Praha 2 PSČ: 12800 Gončar Filip 2000 18
60449004 Gymnázium prof. Jana Patočky Jindřišská 966 Praha 1 PSČ: 11000 Švecová Veronika 2000 19
00638749 VOŠ zdravotnická a Střední zdrav.škola Alšovo nábřeží 82 Praha 1 PSČ: 11000 Stein Tadeáš 2001 20
61385271 Gymnázium Na Zatlance 1330 Praha 5 PSČ: 15000 Bílek Matyáš 2002 21
61387061 Gymnázium Litoměřická 726 Praha 9 PSČ: 19000 Šimek Antonín 2003 22
00638765 Střední zdravotnická škola Ruská 2200 Praha 10 PSČ: 10000 Karpinets Arsen 2000 23
25698117 PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova 517 Praha 8 PSČ: 18000 Kupka Vojtěch 2001 24
63109026 Gymnázium Omská 1300 Praha 10 PSČ: 10000 Fousek Daniel 2001 25
61385476 Gymnázium Nad Štolou 1510 Praha 7 PSČ: 17000 Meierová Monika 2001 26
60460784 Gymnázium Hlivická 400 Praha 8 PSČ: 18100 Bičák Vojtěch 2002 27
61385131 Gymnázium Karla Sladkovského Sladkovského náměstí 900 Praha 3 PSČ: 13000 Nestěra Marek 2001 28
60459085 Gymnázium Postupická 3150 Praha 4 PSČ: 14100 Smetana Tadeáš Karel 2002 29
63672197 Gymnázium ALTIS s.r.o. Dopplerova 351 Praha 10 PSČ: 10900 Král Radim 2001 30
60444916 Gymnázium Písnická 760 Praha 4 PSČ: 14200 Kubištová Aneta 2001 31
70837783 VOŠ grafická a SPŠ grafická Hellichova 535 Praha 1 PSČ: 11800 Vacková Veronika 2001 32
61385701 Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská 621 Praha 5 PSČ: 15000 Švarc Dominik 2001 33
61389064 Karlínské gymnázium Pernerova 273 Praha 8 PSČ: 18600 Tkaczyková Tereza 2001 34