Tabulka výsledků:

Chemická olympiáda - kategorie C - krajské kolo (Středočeský)

IČO školy Název školy Příjmení žáka Jméno žáka Pořadí Poznámka
61664707 Gymnázium Husova 470 Benešov PSČ: 25601 Kubánek Ondřej 1
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Podlucká Kateřina 2
61632210 Gymnázium Bohumila Hrabala Komenského 779 Nymburk PSČ: 28802 Tomschik Michal 3
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Vařáková Veronika 4
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Hroch Jan 5
27089941 OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Na Návsi 5 Babice PSČ: 25101 Fruhauf Josef 6
61924032 Gymnázium Jiřího Ortena Jaselská 932 Kutná Hora PSČ: 28401 Ryšavý Vojtěch 7
61894435 Gymnázium nám. Edvarda Beneše 1573 Kladno PSČ: 27201 Arltová Eliška 8
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Hlaváček Ondřej 9
49518917 Gymnázium Jana Palacha Pod Vrchem 3421 Mělník PSČ: 27601 Syrový Lukáš 10
61894427 Gymnázium Václava Beneše Třebízského Smetanovo náměstí 1310 Slaný PSČ: 27401 Chotěborský Petr 11
62486012 Gymnázium Palackého 191 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vicherková Adéla 12
61924041 Gymnázium a SOŠ pedagogická Masarykova 248 Čáslav PSČ: 28601 Benda Marek 13
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Studnička Tomáš 14
61388572 Gymnázium Komenského náměstí 1280 Říčany PSČ: 25101 Hálová Barbora 15
61664651 Vyšší odborná škola a Střední zem. škola Mendelova 131 Benešov PSČ: 25601 Spálenka Luboš 16
47019671 Gymnázium Zikmunda Wintra Žižkovo nám. 186 Rakovník PSČ: 26901 Zelenka Jiří 17
72081422 Gymnázium Komenského 141 Hostivice PSČ: 25301 Nainar Adam 18
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Ryšavá Anna 19
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26301 Bláhová Lucie 20
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Kinda Vojtěch 21
61664545 Gymnázium Tylova 271 Vlašim PSČ: 25801 Semrád Jakub 22
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Holub Matěj 23
61100226 Gymnázium Legionářů 402 Příbram PSČ: 26101 Ježek Vojtěch 24
48683868 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Palackého 211 Mladá Boleslav PSČ: 29301 Vrba Tomáš 25
61100242 Gymnázium a SOŠ ekonomická Nádražní 90 Sedlčany PSČ: 26480 Benetin Jakub 26
00066702 Střední zdrav. škola a VOŠ zdravotnická Jiráskovy sady 113 Příbram PSČ: 26101 Krubnerová Anna 27
61388939 Gymnázium J.S.Machara Královická 668 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav PSČ: 25001 Bartošová Lucie 28
48665967 Gymnázium Vítězná 616 Český Brod PSČ: 28201 Chvojka Tomáš 29
48683906 Gymnázium Studentská 895 Mnichovo Hradiště PSČ: 29501 Stránská Pavlína 30
49518925 Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická Dvořákovo nám. 800 Kralupy nad Vltavou PSČ: 27801 Pokorná Věra 31
61100331 Gymnázium Karla Čapka Školní 1530 Dobříš PSČ: 26301 Skuhrovec Tomáš 32
47558407 Gymnázium J. Barranda Talichova 824 Beroun PSČ: 26601 Máca Filip 33
27383512 Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Straková 522 Jesenice PSČ: 25242 Strnad Jakub 34
43755054 Gymnázium J. A. Komenského 414 Čelákovice PSČ: 25088 Pijálková Helena 35